Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSETEK KÖNYÖRGÖM!? Nem...

SEGÍTSETEK KÖNYÖRGÖM!? Nem tudok máshova fordulni. Nem akarok így élni.18/L

Figyelt kérdés

Szörnyen érzem magam. Fáj a fejem, a torkom, a hasam (sok zabálástól), a hátam, és rettentően fázom. De a legeslegrosszabb a lelki fájdalmam. Lelki fájdalom ami magába foglal mindent ami vagyok. Hónapok óta keresem az módját hogy megváltozatassam a külsöm. Plasztika, hajhosszabítás, tornaterem, erős smink, új ruhák, hízás, még munkába is álltam suli mellett. De semmi nem működik. Hogy utálhatom magam ennyire? Mit tettem hogy ennyi gyűlöletet érezzek magam felé? Amikor a tükörbe nézzek egy rakás ürességet látok, egy óriási vesztest. Csúnyának érzem magam tökmindegy mi van rajtam. És nem akarom elmondani személyesen senkinek mert iszonyatosan szégyellem magam.

Egyet tudok biztosan: NEM AKAROK ÍGY ÉLNI!!!!


2010. ápr. 16. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Előző vagyok, már észrevettem, hogy az a 18 a korodra utal. Elnézést.
2010. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Privátba én is néznék egy képet, ha lehetne...
2010. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt a testi fájdalom a lelki fájdalom miatt alakul ki.A fejed,a torkod azért fáj,mert nem mondassz ki valamit,ami a szívedet nyomja.Túl vagy terhellve,ha lehetőséged van,akkor pihenj.Van,akinek sokkal nagyobb gondja van,nekem a fogaim nagyon rosszak,de minden más rendben van,és sajnos ez is elég nagy gond ahhoz,hogy mégcsak 14 éves vagyok,és már most elvan romolva szinte minden fogam:(:( ÉNIS ROSSZUL ÉRZEM MAGAM:(

HA EZ VIGASZTAL,HOGY MÁS IS VAN ÚGY,MINT TE,AKKOR ÖRÜLÖK,HOGY SEGÍTHETTEM.

ha nem vigasztal,akkor gondold el,hogy most nagyon egyetértek veled és mélyen sajnálom a helyzetedet..én se akarok még sokáig élni,míg kihull az összes fogam.Ez így nagyon rossz:'(

2010. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
21:59 - Te lány vagy?
2010. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Kedves 21:59-es. Ha csak a fogaid miatt érzed ilyen rosszul magad, miért nem csináltatod meg őket? Kellemetlen, de egy egész himalája ereszkedik le a válladról, ha készen lesz, és tudod, hogy már épek, nem lyukasak, és nem fognak fájni. Azért mondom, mert 19 éves koromig én sem jártam fogorvoshoz, de rájöttem ez így nem állapot. Rosszak voltak a fogaim, tépelődtem miattuk, és bizony nagyon erőt kellett vennem magamon, hogy beüljek a fogorvosi székbe. De mára már nincsenek gondok, és borzasztóan megkönnyebbültem, hogy megcsináltattam. Ajánlom neked az érzést! Legyél erős, és légy túl rajta, mert hosszútávon megéri!

Ha tovább vártam volna, talán már csak a foghúzás segített volna az én fogaimon, akkor meg már nem lehet mit tenni, csak beületni, ami viszont drága nagyon! Megjegyzés: nem hinném, hogy vígasztalja, hogy te is így érzel. Maximum azt tudja hogy Te is megérted, de ő megoldásra vár, és nem rokonlélekre. A problémára adj neki tanácsot, a sajátodat kérdésben írd meg.

2010. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem is küld képet privátban légyszi...

Budapesten lakom.

2010. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

21:59

igen,én lány vagyok:D

2010. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Már megírtam kérdésben is,és eddig csak 1 válaszoló írt a kérdésemre...xĐ:S:(
2010. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia, ide kár is akármit írni (sztem) azonnal fordulj pszichológushoz, esetleg pszichiáterhez, azt gondolom, sőt biztos vagyok benne, hogy nagy szűkséged van rá! Ez az egyetlen megoldás, nem vicc!!!!
2010. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is sokáig vacilláltam, mielőtt elmentem pszichológushoz, igaz már jóval idősebb vagyok, mint te, de megtettem. Most is járok, pedig csak néhány dolgot kell helyrerakni a fejemben. Ez nem baj, sőt. Bár senkinek sem mondom, csak legközelebbi barátnak, hogy odajárok, de járok és ez a lényeg, mert segít. Nem megoldja a problémám, de segít, sokat. Egyedül nehezebb lett volna.
2010. ápr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!