Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összeomlottam teljesen, kit...

Összeomlottam teljesen, kit kell keresnem?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom, az albérletemből kiraktak, munkahelyet is váltottam. Mindez 3 nap leforgása alatt. Totálisan kikeszultem, napok alatt csak 3 zsömlét tudtam megenni, naponta kb 4-5x kapok síró görcsöt. Lementem egy szórakozó helyre de csak rosszabb lett.. Kit kell ilyenkor keresnem? Milyen orvost? Segítsen valaki mert kikeszulok... 31/f
2016. júl. 24. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valamelyik krízis vonalat hívd fel.


Nincs egyetlen barátod vagy rokonod se, akivel tudnál beszélni?

2016. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért raktak ki az albérletből?

Keress másikat

2016. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg menj be a legközelebbi környékeden lévő katolikus templomba és ott próbálj meg vlkivel beszélni, hátha

tudnak átmenetileg helyet biztosítani (vagy valahova irányítani) míg találsz másik albérletet

2016. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most van hol laknod?
2016. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni, menj mihamarabb orvoshoz

(háziorvos)

2016. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pszichiátert vagy legalább egy pszichológust keress fel mielőbb! Ők tudnak csak segíteni, a háziorvos maximum annyiban, hogy tovább utal! Járj el pszichoterápiára, meditálj és ha van lehetőséged, végezz el egy agykontroll tanfolyamot!!! Rengeteget segít, mindent megold! A fejedben helyre tudod tenni a most jelen lévő problémákat és tiszta fejjel hamarosan megoldást is találni fogsz rájuk!!!
2016. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Elhagyott a párom", ezen sajnos nem kell csodálkoznod, tipikus nők, amikor a legnagyobb segítség kellene lekopnak. "Az albérletből kiraktak" találj másikat, vagy menj el a szüleidhez, hozzád tartozókhoz, biztosan nem utasítanának vissza és addig maradj ott míg össze nem szeded magad. "munkahelyet váltottál" nos ez nem tudom, hogy jó vagy rossz-e, de igyekezz ebből is a legjobbat kihozni, a legjobb szerepet betölteni. Nézd tudom nehéz, de próbáld meg pozitívan felfogni a dolgokat, ahogy egyszer vége a jónak, egyszer vége lesz a rossznak :) ezt az idézetet valahol még olvastam de tetszett. Elmehetsz orvoshoz, de azt tudnod kell, hogy ő is csak egy ember és hasonló dolgokat fog mondani, hogy növelje az élethez való kedvedet jó pénzért. Fel a fejjel jó egészséget és boldogságot kívánok.
2016. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat. Van hol laknom, nagy szerncsemre talatam egy kiadó szobát. Tegnap még azért kaptam egy pofont,nehogy unatkozzak vasárnapra, egy napom can elhagyni az albérletet... Aztán zár csere. Próbálom össze szedni magam. Kedden pedig azthiszem kérek időpontot egy pszichológushoz.
2016. júl. 25. 04:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Ettől kb mindenki kikészülne,ez még nem biztos hogy betegség.Pszichológus az jó lesz.
2016. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban! :)

Nálam 3 hónap betegség után, amire 5 orvos csak a vállát vonogatta hogy nem tudjak mi lesz, és nem tudnak mit kezdeni vele, megszűnt a munkahelyem, depressziós lettem, majd záró akkordként elvált tőlem a feleségem úgy hogy anyagilag is már padlón voltam.

Pszichiáter és terapeuta felkeresése 5 hete. Nagyon sokat segített!

Felálltam. Lett munkám, ráadásul 1000x jobb mint előtte!

Az életkedvem visszatért. Te is fel fogsz állni!

2016. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!