Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összeomlottam teljesen, kit...

Összeomlottam teljesen, kit kell keresnem?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom, az albérletemből kiraktak, munkahelyet is váltottam. Mindez 3 nap leforgása alatt. Totálisan kikeszultem, napok alatt csak 3 zsömlét tudtam megenni, naponta kb 4-5x kapok síró görcsöt. Lementem egy szórakozó helyre de csak rosszabb lett.. Kit kell ilyenkor keresnem? Milyen orvost? Segítsen valaki mert kikeszulok... 31/f
2016. júl. 24. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2016. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm már jobban, ismerősöknek kipanaszkodtam magam. Úgy néz ki kezdek helyre állni. étvágyam is visszajött, bár még mindig rendszertelenül eszek, de már eszek :) Egyre kevesebbet gondolok a dologra, de azért még eszembe jut. Nyilván nem pár nap alatt fogom megemészteni a dolgokat :) Szombaton ismét elmegyek szórakozni, azthiszem az most jót fog tenni. Viszont a munkahelyen lehet megint változtatok, de ez már más téma :) Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsot és a bíztatást, vigyázzatok magatokra és egymásra!
2016. júl. 29. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!