Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiút az alkohol fogságából?

Kiút az alkohol fogságából?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok . Hétvégi piálásokkal kezdődött fiatalon , utána már sörözések hétköznap és így tovább, szépen tönkretettem magam . Idén már kicsit megutáltam , néha pénteken iszogattunk de hétköznap is ha úgyvolt pár sör , meg na tudjátok milyen az adja magát mindig első sör után , utána meg ugye a cigi is amit csak akkor szívok ha iszok... és általában ugye mindig előkerül...mmunka vége , elfáradtam, ennyi jár blalabla.Szóval más történetei érdekelnének hogyan szoktatok le végleg? Mert az elhatározás most már megvan , szombaton buli volt de olyan szarul voltam most kezdek helyrejönni , és most már nem akarok inni többet. Ittam már eleget , és így visszagondolva minek.. Szóval tippek , , ötletek jöhetnek köszi :) Most megvolt a rémálom izzadás , fáradtság trió de ennyi csak az "elvonás" :) Meg hát jólenne inni , de visszakell fogni magad :/

2016. aug. 2. 10:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm meglesz :) 2 hete nem ittam tegnap , buli volt ittam 1 kicsit de annyi most 1 darabig hagyom magam :)
2016. aug. 13. 14:36
 12/13 anonim válasza:
Saját tapasztalat: egy függőséget egy másikkal lehet a legkönnyebben kiváltani. Én is ittam elég rendesen,mikor beláttam,hogy ennek nem lesz jó vége, elkezdtem rendszeresen sportolgatni. Piásan,másnaposan ugye nem igazán lehet még futni sem. Keress magadnak valamit, divat a gyúrás például. Inkább azzal töltsd a szabadidődet, arra költsd a pénzedet. Sok kitartást neked és mindenkinek, aki egy rossz szokásról,életvitelről akar lemondani.
2016. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14 napja tisztaság van , munka melett ha van erőm biciklizek :) Fizikai munka ugyhogy eltudok fáradni
2016. aug. 16. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!