Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már semmilyen örömöt nem okoz...

Már semmilyen örömöt nem okoz számomra a zene, ez normális?

Figyelt kérdés

Régen a gyermeki énem szerette a zenét, Bachot szerettem például játszani elektromos orgonán.

Most így 40 évesen évente talán háromszor hallgatok zenét, jellemzően Bachot. Akkor jól esik meghallgatni, de ennyi. Sosem értettem az emberek miért táncolnak, vagy mi a jó a primitív szövegű és egyszerű dallamú kreálmányokban amik a rádióban szólnak. Viszont mivel a filmekkel ugyanígy vagyok, ezért feltételezem velem lehet valami gond. Olvasni szeretek és mozogni. Leginkább csak az ismeretterjesztő könyvek érdekelnek és a nyelvtanulás. A sportot sem szerettem nézni, csak saját örömömre űzni. Véleményetek?



2016. aug. 5. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha otthon vagyok én is nagyon ritkán hallgatok zenét már egy jó pár éve.

De néha találok nagyon jó zenéket az interneten vagy akár a rádiót hallgatva.

2016. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=JiPkDbjbN8w


Keresgélj, szörfölj a youtube-on. Biztos hogy találsz olyan zenét ami tetszeni fog.

2016. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam mentális betegség és az erre kapott gyógyszerek mellékhatásai okozzák. Korábban zenész voltam hobby szinten. Tavaly megvettem életem gyerekkori álmát, egy Roland zongora-midi-billentyűst. Ez több mint fél éve történt és még a mai napig nem próbáltam ki. Zenében nálam a MUSIC FM (89.5 összehoz minket) a favorit. Utóbbi hetekben csak napi 1-2 számot hallgatok meg, azt se végig. Elfelejtettem örülni és romlott a hallásom.
2016. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!