Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez beteges dolog? (bővebben lent)

Ez beteges dolog? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok és csak és kizárólag az idősebb pasikhoz vonzódom, nem 5-10 évvel idősebbekhez hanem 30-tól egészen 50esekig, sőt Robert Redford több mint 70 és ő is bejön.

Különösen vonzanak a fehér köpenyes doktorok meg a zenészek, rendszeresen beleszeretek az idősebb férfitanáraimba. Pl. tavaly mindenki a fiatalos 20éves tesitanárba volt belezúgva de én a kopaszodó földrajztanáromba voltam "szerelmes". Most meg a középsuliban megint úgy érzemhogy szerelmes vagyok az egyik tanáromba aki 40 éves?

Ez beteges? Pszichológushoz kellene fordulnom?


2010. ápr. 18. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
apakomplexus
2010. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem beteges, csak ne menj bele ilyen kapcsolatba,mert az már igen. Az,hogy a tanárodba beleszeretsz,szerintem élettani,nem kóros. Majd felváltják ezeket a plátói szerelmeket a normális kapcsolatok,és akkor úgyis a saját korosztályodban fogsz keresgélni.
2010. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mi jelent ez h apakomplexus? kifejtenéd?
2010. ápr. 18. 17:17
 4/8 A kérdező kommentje:
17:17 köszi, csak az a baj hogy a velem egykorúak többségének már van barátjuk, velük egyidős vagy csak pár ével idősebb, énmeg csak nézem hogy jézusom hogy járhatnak ilyen kisfiúval? én el nem tudnám magam képzelni egy ilyennel.
2010. ápr. 18. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. szerintem beszélned kellene erről valakivel.

Nekem pl. az a problémám hogy semmilyen kapcsolatot nem akarod. szóval nem akarok gyereket, hosszabb távra barátot. Úgy gondolom csak a baj lenne belőle. Én beszéltem erről a barátnőmmel és mondjuk jobb nem lett de már nem éreztem magam olyan hülyének. 17/L

2010. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális:) Fiatal vagy még, ilyenkor aztán én is össze-vissza szerettem bele idősbe, bohémba, ügyvédbe, most 30 vagyok....majd kialakul:)
2010. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én azt gondolom mindenképp kérj tanácsot orvostól, ha ez a vonzalom nem alakul ki pár év múlva, nálad maximum 5-10 évvel idősebb férfi iránt. 20 évesen még furán néz ki melletted egy 30 éves férfi, de később ár annyira nem veszélyes. Nem beteges amiket érzel, de vigyázz, nehogy az apakomplexusod gerontofíliává durvuljon.
2010. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!