Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a Kék-Vonal...

Mi a véleményetek a Kék-Vonal lelkisegély-vonalról?

Figyelt kérdés

Legtöbbször milyen cuccokkal hívják őket? Illetve, mennyi értelme van pazarolni rá az időmet? Van akinek jobb lett az ilyen "beszélgetéstől"?


Én elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy mivel próbálna meggyőzni, hogy van értelme az életemnek. Nem tervezek öngyilkos lenni, de rengeteget rágódom rajta és mindig csak addig jutok, hogy majd, ha jön egy nagyobb baj, akkor megteszem, mert most még felesleges, de semmi konkrét indokot nem tudok felhozni.. ha belegondolok semmi nem értékes az életemben számomra.

16/F


2016. aug. 14. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Depresszió jelei.

Érdemes foglalkozni vele. Annyit tudnak segíteni, hogy miként küzdj meg vele. Meggyőzni nem fog. Neked kell dönteni. Tök mindegy ki-mit mond. A felelősség a tiéd. Neked kell felelni a tetteidért és az életedért. Nem fog más változtatni, ha nem tetszik, neked kell változtatni. A világ nem lesz más azértert depi vagy.

Ötleteket tudnak adni, miként kezdj hozzá. És ezekből építkezhetsz. Ha már úgy is szhar az egész, annyit megér, hogy kipróbáld, amit mondanak.

2016. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem is megéri felhívni. Én nagyon régen használtam, addig keresgéltem ott embert, amíg nem találtam köztük olyat aki számomra szimpi volt és jó dolgokat mondott. Nem tudom most hogy van, de régen a beszélgetés végén mindig mondta mikor találom meg őt újra, mikor lesz ő a vonalban és akkor hívtam vissza, mindig egy héten egyszer, vagy volt mikor kétszer is volt. Vannak ott jófejek, próbáld meg. Nem veszítessz semmit és semmi nem derül ki akár lentről telefon fülkéből is tudod hívni.
2016. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Pont ilyesfajta segítségre lenne szükségem (jól esne egy kiadós beszélgetés), de külföldön vagyok (tengeren túl).

Innen is hívható valahogyan? Köszönöm!

2016. aug. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán hívható, de a Kék Vonalat nem tudom, hogy 100%ra külföldről hívható e, amit találtam az a "délután" nevű lelkisegély amit külföldről is lehet hívni. Ezek mellett úgy tudom, hogy max. időtartam a 20 perc, nem úgy mint régen, hogy akár másfél órát is elbeszélgettünk...

[link]

2016. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem régen sokat segítettek. Nem voltak barátaim, iskolát váltottam és szorongásos depresszióm volt. Rajtuk kívül senkivel sem beszélgettem, csak a szüleimmel váltottam néhány szót.
2016. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!