Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire bajos ha ennyire...

Az mennyire bajos ha ennyire foglalkoztat az öngyilkossági kísérlet?

Figyelt kérdés
Elszoktam hesegetni,igyekszem,de néha átfut rajtam,hogy árthatok vele másoknak lelkileg,bevisznek,ott engedetlenséggel nehezíteném pl a gyomormosást,stb.Elszoktam hessegetni,de majdnem minden nap így elő is jön.Volt egy hosszabb depressziós epizódom,kb 8 hónapja már semmi nyoma sincs,de leehet ez annak amolyan maradványa ? Amikor ezen agyalom hogy ez mekkora buli,néha ilyenkor kételkedem abban hogy ez normális lenne.A kérdés nem provokáció.
2016. aug. 15. 22:25
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
Szerintem eléggé bajos, de ameddig nem teszel semmit, addig nem igazán árt.
2016. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a dokidhoz/pszichológusodhoz, mert ez nagyon nem normális. Igaz, hogy ameddig nem teszed meg, nem árt ász senkinek, de ezt jobb lenne megelőzni.
2016. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá,de szégyelnék vissza menni
2016. aug. 17. 00:55
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért? Erről te nem tehetsz.
2016. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,de nem tudom hogy merjek-e ? néha tök jól vagyok,de van amikor tökre magamba zuhanok,és semmi okom rá,gondoltam sporta is,de a sporthoz rossz emlékek köttnek,régen jártam,de egy idő után féltem edzésre járni,ebből meg állandó orrvérzésem lett akkor.Most megvároma szeptembert,mert szeptembertől fog megint rendelni,ha megint ilyeneken fog járni az agyam akkor megyek
2016. aug. 17. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most egészen jól vagyok, bár a hangulatom eléggé ugrál. Mégis járok heti kétszer pszichiáterhez. Megéri. Hidd el!
2016. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom,de valahogy szégyelnék elé állni,gyógyultként távoztam,és most megint elé álljak hogy bocsi,de megint játszadozom az öngyilkosság gondolatával,igaz annyira kész nem vagyok,de van bennem egy szégyen érzet
2016. aug. 18. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!