Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek depressziós vagy...

Lehetek depressziós vagy depresszióra hajlamos?

Figyelt kérdés
A hangulatom elég változó,persze amikor jó,vidám napom van,akkor is egy párszor átfut az agyamon az halál gondolata,olyankor lejátszódik a kép is,hogy vonat vagy metro elé ugrok vagy egyéb módszer,most leginkább a vezetéssel vagyok hadilábon,nagyon nagy lendülettel kezdtem tanfolyamra járni,de már semmi kedvem sincs,semmi motivációm,nem látom értelmét hogy nekem jogsim legyen,az nagyon betett amikor múltkor egy kutya kiszalad elém,nem ütöttem el,de nagyon bepánikoltak azóta nem is vezettem,de a haverom meg mondja hogy az emberek csak akkor fognak komolyan venni,és felnöttként kezelni,a nők meg férfiként ha lesz jogsim,de nekem már semmi kedvem hozzá utálok vezetni ahogy kb már lassan mindent.
2016. aug. 19. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

te csak retard vagy


amúgy nem

2016. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok retard ? Ha már sértegetsz,legalább magyarázd el az okát.
2016. aug. 19. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ha ilyen fsságok okoznák a depressziót akkor több milliárd ember az lenne.. van egy kis külömbség a depi és a lustaság közt.
2016. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta,mert bármit megcsinálok amit kell,még akkor is ha nem akarom.
2016. aug. 19. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
jó te retardált
2016. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!