Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen kedvem élni?

Figyelt kérdés

Nagyon nyomott vagyok mostanában...

A munkahelyem stresszes, a szerelemben nincs szerencsém, 27 éves nő létemre azzal telnek a napjaim, hogy a facebookon lógok. Ismerkedni szeretnék és új barátokat szerezni, de ötletem sincs, hogy hol, a bulik, szórakozóhelyek nem az én világom.

Ezenfelül kényszerbeteg vagyok és kezelés alatt állok. Szerencsére kényszergondolataim már nincsenek, de attól még eléggé szerencsétlennek érzem magam. Hogyan szedjem össze magam, hogy legalább egy kicsit jobb legyen nekem, és ne csak úgy ellegyek a saját kis világomban?


2016. aug. 21. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
súlyos bajba lenne a világ ha csak szórakozóhelyen lehetne emberekkel találkozni, mellesleg keress hobbit, járj el könyvtárba, stb. stb.
2016. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, ha van pénzed akkor tanulj meg hangszeren játszani, jót tesz a léleknek, és valami hasznosba ölöd a feles pénzed (ha van)
2016. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na szóval. 27 éves vagy. Lassan harminc. Mi akartàl lenni kiskorodban? Megvalósult? Ha nem, miért? Tűzz ki cèlokat, merj álmodni és végre kezd el az életedet! Nem mondom azt, hogy "tudom milyen", mert halvány fogalmam sincsen arról, hogy milyen lehet kényszerbetegnek lenni... Nyilván ez csak nehezíti a helyzetedet, egyenlőre, de nem lesz ez így örökké. Azt tudd, ha Te nem változtatsz, nem lépsz ki a komfortzónádból, bezárkózol, nem vagy nyitott, akkor semmi nem fog változni. Gondold át az életedet, hogy miket értèl el idàig, veregesd meg magadat, mert már az egy jó jele a "javulásnak", hogy ezt ide kiírtad és fel merted tenni ezt a kérdést! Fel a fejjel, vegyél egy mély levegőt és holnaptól kezdj kitűzni apró(bb) célokat (egyenlőre) és dolgozz meg azokért. Meglásd megnő az önbizalmad is és ha látják a többiek, hogy milyen ügyes vagy, akkor ők akarnak majd veled ismerkedni. Nyugodtan írhatsz nekem is, ha van kedved egy 16 évessel társalogni:))) Legyen szép estéd!
2016. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! Azoknak is, akik privátot írtak!
2016. aug. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!