Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem mindig amikor egy...

Miért érzem mindig amikor egy zacskó zsebkendőt látok itthon, hogy el kell rejtenem?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Mindig ha látok itthon egy zacskó zsepit, valamiért mindenképpen el kell rejtenem a zsepiraktáramba, már egy egész hegy van belőlük... ( a zsepiraktár a párnám mellett van az ágyon, egy másik párna alatt, és így mindig el tudom érni a zsepiket, ha pl folyik az orrom) Ma is anya mondta, hogy vett egy nagy csomag zsebkendőt és nem tudja hol van. Én meg a zsepiraktáramból kivettem neki. Engem ez nem nagyon zavar, legalább van mindig tartalékom, de szerintem a szüleim nem szeretik, hogy tűnik el a sok zsebkendő. Ez a raktározási hajlam mitől lehet?

#zsebkendő #raktár #zsepiraktár
2016. aug. 26. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeres gyűjtögető vagy, ezt mielőbb kezelni kell, nehogy a végén még az utcáról is felhordj minden szemetet és felhalmozd a szobádban. Menj el pszichológushoz, talán még ő is tud segíteni.
2016. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!