Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sürgős! Tejes pitét álltam...

Sürgős! Tejes pitét álltam épp neki csinálni, amihez kéne 1 zacskó vaníliás cukor. De nincs itthon. Kihagyható belőle? Esetleg helyettesíthető valamivel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
tegyél helyette egy félkanál kristálycukrot,vanília rudad van otthon,mert akkor olyan ízü lesz a kristálycukor.
2009. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
én nem hagynám ki...bolt??? szomszéd??:$
2009. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj, csak az íze miatt kell, egy kevés fahéj is jó, illetve több cukor!
2009. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kihagyhatod.Javaslom,hogy egy jól zárható dobozba tegyél porcukrot,vegyél a boltban egy valódi vaniliarudat,hasítsd több darabra,középen is,és tedd a porcukor közé.Mindig lesz otthon vaniliáscukrod,jobb mint a bolti,mert nem tartalmaz semmilyen adalékanyagot.nem utolsósorban sokkal olcsóbb is.
2009. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát sztem tök mind1...úgyse fog érezni a végeredménynél, hogy van-e benne vanilliáscukor, vagy nincs...

szal sztem simán kihagyhatod:)

2009. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát nem igaz sok uantkozó otosboa háziasszony csak lepontoz, mert nem mondom h jó ugy v mit helyette hanem szomszédot mint lehetőséget...


frusztrál a gyerek?? unjátoka férjetekteT?

2009. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!