Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Társfüggő vagyok? Mi ez az...

Társfüggő vagyok? Mi ez az egész? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig van egy egy személy az életemben, akihez betegesen ragaszkodok, de nem csak szerelemben, van hogy felnőtteket keresek ilyen "szülőpótléknak" vagy nem is tudom... Ha jön egy ilyen ember akkor minden körülötte forog, köré építem az egész életem, nem szólnak másról a napjaim csak, hogy rá gondolok, ha nem beszélünk azt várom, hogy mikor fogunk, képtelen vagyok mást csinálni és mással foglalkozni. Ha azt látom, hogy valami változik, kezd elhanyagolni vagy ilyesmi, kétségbeesek, pánikrohamokat kapok úgy érzem nem tudok tovább létezni. Tudom, hogy külső szemmel nem tűnik nagy dolognak, de nem olyan egyszerű. Szóval hiába kötöm le magam és próbálok mással foglalkozni vagy el sem jutok odáig, de ha igen akkor sem tudok "agyilag" ott lenni csak testben. Pszichológushoz kb fél év múlva tudok menni. Addig,hogy tudnám elkezdeni "kezelni" magam?
2016. aug. 28. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondjak h felismeres fel gyogyulas ...
2016. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nagyon jól tudom, hogy ez nincs rendben és változtatni kell csak jelenleg nem tudom hol kezdjek hozzá. Néha úgy érzem jobban vagyok, aztán rádöbbenek, hogy nem vagyok jobban csak volt egy biztos pont az életemben és, ha elveszítem rájövök, hogy rosszabbul vagyok, mint valaha
2016. aug. 28. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem az elet rakenyszeritett h megtalaljam az eröt magamban , élet halál kerdese volt.

Habar en nem voltam tarsfuggö csak kicsit gyamoltalanabb.

2016. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lényeg h felismerd h egyedul is jol tudod erezni magad, en el szoktam menni " shoppingolni", fodraszhoz, egeszssegesen etkezem, te kell magadnak legyél a legfontosabb, ne félj a maganytol.

Ha nincs senkid , attol meg ugyanaz az ertekes ember vagy, az erteked nem egy tars hatarozza meg sem egy munkahely.

A viragok neked is nyilnak , a hold neked is vilagit.

A masik meg h ha felsz h egy embertöl fuggsz, akkor tarts többel kapcsolatot , mindig legyen keznel valaki

2016. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!