Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes Pszichiáterhez mennem?

Érdemes Pszichiáterhez mennem?

Figyelt kérdés

Olyan betegségem van amihez pszichiáter segitségére is szükségem lenne ha kiderülne,hogy helyes a diagnózisom. Szeretném TB-re és minél hamarabb megoldani.

Ui:A gyerekklinikára a pszichiáterhez kell időpont? Segitségetekre végtelen hálálat!


2016. aug. 30. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném, hogy mégis mi a diagnózisod?
2016. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kényszerbetegség,depresszió,szociális fóbia
2016. aug. 30. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mióta tart ez az állapot?
2016. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15 és talán 2-3 éve
2016. aug. 30. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom otthon is zűrök lehetnek.

Nézd! Nevelési Tanácsadót tudnám javasolni,ők majd eldöntik hova tovább.

2016. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Otthon csak a neveléssel volt baj de alapvetően tisztességes jó gyerek vagyok az alábbi paraméterekkel.Inkább az érdekelne nagy baj e ha pszichiáterhez fordulok? Ott úgyis útba igazítanak és ha ugy látják kikérdezenk nemde?
2016. aug. 30. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy így gondolod viszont a pszichiáter gyógyszeres kezelést alkalmazna és aláírom vannak olyan esetek ahol nélkülözhetetlen is, viszont a pszichológus nem írhat fel gyógyszert, így nem gyógyszerrel próbál beavatkozni. Véleményem szerint először ezzel kéne kezdeni. A nevelési tanácsadónak van pszichológusa és ha ő úgy látja tovább tud küldeni és nem utolsó sorban a kiváltó okokat is megpróbálja feltárni.
2016. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!:) Egyébként ma voltam focizni éws összefutottam egy régi barátommal.Azt vettem észre ,hogy ilyenkor megszünik a depresszióm és a szorongásom.De a kényszerbetegség és a szociális fóbia továbbra is jelen van. Köszönöm a segítséget mégegyszer de ugyérzem el kell mennem minél hamarabb.Lehetőleg suli elött.És ezért a Gyermek klinikára benézünk holnap és ott probálok segítséget kérni.Bár holnap már megint rám tör a szorongás!Lehet ezt is a kényszerbetegség mondatja velem de lehet tapasztalat.Nem tudhatom! Köszönöm még harmadjára is a segítséget!
2016. aug. 30. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
A pszichiáter nem gyógyszerírógép, hanem orvos. Mindenképpen menj el hozzá. Fiatal vagy jól lehet segíteni rajtad. Csak fogadd meg az orvos tanácsát. Ha gyógyszert ír akkor azt fogadd el, és szedd be. Gyógyulj meg.
2016. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod utolsó!Szeretem mikor valaki nem bántásból fel jön és időt szán a problémánkra,köszönöm és jólesik mindannyiotok segítsége!
2016. aug. 30. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!