Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek megőrűlni? Már kezdem...

Kezdek megőrűlni? Már kezdem nem jól viselni ezt a dolgot. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan mindenem kezd legyengűlni a porcaim;térdem vállam. A combjaim remegnek néha a sétálok,emberek közelében egyre gyakrabban kapok pánik rohamot.Úgy érzem mintha a lelkem elfáradt volna mindattól amit egész életemben kaptam.Napról napra több akaratlan gondolataim vannak miket nem én uralok,pl. Elképzelem ,hogy ami a kezemben van eldobom,van hogy látom elájulok persze ezek másodperc töredéke alatt történnek. Fáradtan kelel fáradtan élek,és nem tudok aludni lassan 4 éve.

Olyan félelem tőlti el a testemet nap mint nap amível nem bírok,az emberekre rá nézni se merek néha, nem mutatom ki ezeket a dolgaimat de rettegek mi lessz. A kezeim remegnek a bal szem egy hete rángatózik.Néha úgy feltudom húzni magam azon ha leejtek valamit hogy majdnem beleájulok az idegességbe. Egy éve kezdödött az hogy rendszeresen megszédültem miután feláltam egy pl. Székről most nem kell szék ahhoz hogy szédüljek folyamatosan arra kell figyelnem nehogy elessek nap közben. Kezdek depresszióba esni de nem akarok pschihológussal beszélni mert úgyse mennék semmire aztse tudják mit csinálnak csak kérdezik ,hogy mi a baj. Stb volt már részem pszhilogusbanbnem kérek belőlük,szüleim csak egy részéről tudnak rólam hogy fájnam az izületeim többet nem is kell tudniuk... Van ötletetek mi zajlik bennem?


2016. aug. 31. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el először is egy rendes dokihoz. Ha a pszichológus nem ért semmit, akkor valószínűleg nem volt megfelelő, mert nekem van rokonom hasonló problémával és neki használni szokott, amikor elmegy a pszichológushoz.
2016. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 4 éve rosszul alszol, akkor rettentően le van merülve a szervezeted. Ez kihat a fizikális állapotodra is, meg a depressziódra, mindenre. Meg kell oldanod, hogy aludj! Időben feküdj le, igyál előtte nyugtató gyógyteáz, vagy meleg mézes tejet, és aludj! Ha rendesen elkezdesz pihenni, minden helyrejöhet.
2016. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom a teás módszert
2016. aug. 31. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
És miért nem szedsz gyógyszert ?
2016. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégis milyen gyógyszert? Ha azt sem tudom mire...
2016. szept. 1. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!