Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiú vagyok és lány akarok...

Fiú vagyok és lány akarok lenni, miért?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és nemrég az a gondolat férkőzött be az agyamba, hogy lány akarok lenni. Nem tudom, hogy ez miért van. Valójában van amikor nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Csak mert valamiért lányként jobbnak képzelem az életemet. És nem vagyok homoszexuális, tehát nyomós okom sincs rá, hogy lány akarjak lenni. Ráadásul a szüleim sem tudom mit szólnának. Egyébként már próbáltam ki ilyen hypnosis subliminalokat youtubeon, és működnek is, csak nem merem hosszútávon használni, mert nyilván feltűnne mindenkinek. És egyébként teljesen normális az életem, nincs semmilyen problémám senkivel.

2016. aug. 31. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Ha minden nap bevásárolsz, mosol, főzöl, mosogatsz, vasalsz, takarítasz, varrsz és ezután még mindig nő akarsz lenni, akkor rajta. De ne feledd: a háztartási munkák mellett még 8 órát kell dolgozni is, gyereket nevelni, stb.

Nemhogy örülnél neki, hogy fiú vagy és kiszolgálnak :-)

Mi lenne, ha elfogadnád magad olyannak, mint amilyennek teremtettek? (azaz fiúnak) :-)

2016. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm az értelmes választ... :-) xD Legalább feldobta a napom, amely tanulással telt (a nyár utolsó napja!)

#2 Köszönöm, de nem így értettem a kérdést. Én azt akarom tudni miért van ez. Én nem akarok lány lenni (mármint, tudom, hogy az egész hülyeség), de vannak pillanatok amikor ez így előkerül. Pl.: napközben tök jól elvagyok, aztán este mikor aludni megyek ez jut eszembe. De van máskor is ilyen, nem csak este. És mondom, próbáltam már ilyen hypnosisokat, de egy idő után eszembe jut, hogy totális marhaság amit csinálok és abbahagyom. Lehet hogy a tudatalattimban van a gondolat, és néha kiszivárog amikor nyugalomban vagyok. Mert ugyebár a subliminalok(nem tudom mi a nevük magyarul) is a tudatalattira hatnak, de főleg csak akkor, ha te is akarod. És mivel nekem hatottak, logikus következtetés, hogy akarom, ami a valósággal(valós tudatommal) ellentétben áll, hiszen én az egészet abnormálisnak gondolom. Ez nem biztos, hogy igaz, de sok helyen írják, hiszen sok ilyen videó van YouTubeon(fura de tényleg), ahol még a készítő is azt mondja, hogy csak a te belegyezéseddel működhet(természetesen a tudatalattid belegyezésével). Tehát lehet, hogy valójában én lány akarok lenni, csak nem tudok róla? A tudatalatti hat az álmokra és a képzeletre is, tehát logikus lenne, hogy onnan fakad ez a gondolat. És egyébként teljesen normális vagyok(ok, kissé félénk vagyok, de azért nem túlzottan, és tudok monomán lenni, de ez betudható annak, hogy nagyon tudok koncentrálni, ha kell). Egyébként amikor a egész az eszembe jut, akkor valahogy jónak tűnik az, hogy lány legyek, de aztán 1-2 óra, vagy a megzavarásom esetén ez elmúlik (2 testvérrel ez eléggé gyakori). Egyébként biztos van más fiú is aki elképzelte már, hogy milyen lenne lánynak lenni, vagy kipróbálni(lefogadom, hogy ha lehetne pl.: 1 napig lánynak lenni, akkor van srác aki elfogadná), de én sosem a kipróbálásra gondolok, hanem végleges változásra.

Bocsi ha ez a szöveg nehezen érthető, este van már. :D

2016. szept. 1. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom nőies gondolkodásod van, így könnyebben azonosulni tudsz másoknál a gondolattal.
2016. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elképzelhető...
2016. szept. 1. 00:59
 5/8 anonim válasza:
76%
Amúgy sem lány lennél. Transznemű lennél. Mások szemében csak egy torzszülött būzi akit megvernek az utcán de minimun csúnyán megszólják, nem kap munkahelyet stb... Ha csak néha elképzeled milyen lehet az nem gáz, mindenki szokott ilyesmin gondolkodni.
2016. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mivel még csak 15 vagy, ezért könnyen vagy befolyásolható, főleg, mert eljutottál a nyilvános Internet sötétebbik oldalára (4chan, reddit alja), ha már hipnózis-videókat nézel. Kérlek, ezt hagyd abba, és próbálj meg erre nem gondolni. Mindaddig, amíg ott van benned, hogy "akarok" és "mert", addig nem vagy transzszexuális.


Ne is legyél az! Nőnek lenni, mint azt #2 mondta, nem egyszerű feladat, hisz a nőnek nagyon sok szerepnek kell egyszerre megfelelni, nem úgy, mint egyes hanyatló nyugati társadalmakban, ahol van normális gyermek-és idősellátás, valamint a férfiak kiveszik a részüket a házimunkából, és a nők nem keresnek sokkal kevesebbet ugyanazért a munkáért egy férfi kollégájuknál.


Transzszexuálisként ehhez még tedd hozzá az általános transzfóbiát. Hogy majd nem találsz magadnak párt, mert mind a nők, mind a hetero férfiak a férfit látják bennned, a meleg fiúk pedig a nőt. Tökéletesen meg kell felelned a társadalmi elvárásoknak, és még így is előfordulhat, hogy rádnéznek szúrós szemekkel, ha valami szembetűnő jelét látják a férfiasságodnak, vagy pl. rossz a hangod. És ez a jobbik eset, a rosszabbik, hogy mocskosb***nak, vagy egy igaz hazafi lekever egy jó nagy frászt.


Munkahelyet természetesen nem fogsz találni az átmeneti időszakban (jó esetben 2 év, rossz esetben soha). E mellett készülj fel arra, hogy egy ilyen átalakulás hatalmas költségekkel jár. A gyógyszer, amit életed végéig szedned kell, havi több tízezer forint. A mellékhatásai miatt folyamatosan figyelned kell magadra, és rendszeresen vizsgálatokra kell járnod, különben vállalod a rák, a kerekesszék, vagy a halál kockázatát. A Műtét drága (több millió Ft, és csak külföldön elérhető), és sehol nincs egy igazi puncihoz képest. A szükséges vizsgálatokat, hogy felirasd a gyógyszert, a TB nem támogatja, magánban több százezer Ft.


Ezt gondold át.

2016. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert a lányoknak általában udvarolnak, elsőbbséget adnak. Érdekes lehet számodra a sminkelés, a női tevékenységek. Én is szoktam olykor gondolkodni, hogy talán jobb lenne ha fiúnak születtem, s apum is mondja olykor, mert sokkal határozottabb és cselekvőbb vagyok a bátyámnál.
2016. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%

Én is lány szeretnék lenni.

Bár én tévesen fiútestbe született lány vagyok.

Sajnos így senki nem akar velem lenni,mert egy másik fiú csak fiúnak lát,nem lánynak.


De remélem egyszer találok valakit aki lánynak kezel,illetve sikerül majd külsőleg is lánnyá válnom,vagy esetleg shemallé.

2020. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!