Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségre utalhat ez?

Milyen betegségre utalhat ez?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki elég fura dolgokat mond. Hisz a szellemekben a démonokban, ásványok erejében, a rézpálcában. Hogy képes másokról negatív energiákat eltávolítani. olt egy időszaka amikor több hónapon át bolyongót külföldön és nem emlékszik rá mit csinált kint. Kezelték több kórházban is elektrosokkal is. Attól jött helyre. Nagyon erős spiritualitás, plusz azt mondja le tud tölteni a tudatába információkat. Van erre kategória vagy csak örült?

2016. szept. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A bipolaris szemelyisegzavart szoktak egyesek spiritualitasnak megelni.
2016. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen néha tényleg nagyon levert máskor meg pörög mint a flex. Bár nem tudom annyira nem tűnik sokszor depressziósnak. Köszönöm a választ. Igazából nem tűnik örültnek, azért fura amiket mond.
2016. szept. 7. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki olyan dologban hisz rendíthetetlenül, ami nem igaz, azt tévképzetnek hívják. De önmagában ez nem elég ahhoz, hogy tudd, milyen betegsége van, mert a tévképzet bármilyen mentális betegséghez társulhat. Az meg önmagában nem is feltétlen betegség, hogy valaki hisz a szellemekben meg spirituális dolgokban. Különben mindenkit kórházba vinnének, aki rendszeresen olvassa a horoszkópját. :D

Elektrosokk terápiával amúgy depressziót vagy skizofréniát szoktak általában kezelni.

2016. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Skizofréniával kezelték de sztem nem az a baja. Már a gyógyszereket se szedi. Más a gond. Na mind1 orvoshoz úgy se tudom rávenni hogy elmenjen. Úgy hogy csak találgathatok. De ez a mániás depresszió nekem nagyon gyanús hogy az lehet.
2016. szept. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!