Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha elrontottam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha elrontottam? Mert megkérdezte a kiszemeltem, hogy akarok-e tőle valamit, de közben ott állt mellette a volt pasim!

Figyelt kérdés
Én meg ő miatta nem mondtam semmit. Csak hogy nem tudom még ..és utána azt mondta hogy jol van akkor hagy..én meg elmentem de már bánom!
2008. okt. 22. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele!:)

Ha ő is szeretne valamit tőled,meg fog érteni!

Mond el neki h csak nem akartad megbántani az exed,de igenis akarsz tőle valamit.

Hajráá!:)

Majd írd le mi volt:)

2008. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hmm érdekesnek tűnik ez a kis párbeszéd ő kérdi akarsz e valamit te nem tudom ő "jól van akkor haggy"-juk? ebből nekem az jön le ő nem nagyon érdeklődik irántad. De, ha tévednék akkor nem tudom milyen kapcsolatban is álltok, de mindenképp valahogy beszélgetnetek kéne ahol ki tudnád puhatolni, hogy mit is gondol rólad/ kettőtökről és esetleg egy őszinte vallomás is segíthet, ha látod rajta, hogy nem hagyod hidegen. P.M.
2008. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az előzményt. Ha azért kérdezte, hogy akarsz-e valamit, mert ő kezdeményezett, de a válaszod nem volt egyértelmű, akkor király, menj és beszélj vele, de ha te "nyomultál" és azért kérdi, akkor ez nem valami jó jel...
2008. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég amatőr lehetett, ha azt mondta, hogy akkor hagy... a nő talánból gyakran lehet igen-t csinálni...
2008. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz nagoyn tetszik :)

Semmit sem értek abból amit leirtál de szerintem menj és beszélj vele, lesz ami lesz...

Amugy ha ott ál az exed attól te még beszélhetsz, ha van esze nem sértődik meg, tán nem olyan hülye hogy azt higgye egész életedben apáca leszel mert elhagytad...


NWO

2008. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az exem azt ott nyukált a gyujtonak a lángjában szal égette a kezét!!
2008. okt. 23. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!