Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap megyek először pszichiá...

Holnap megyek először pszichiáterhez. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam még ilyen helyen, sok évnyi probléma alatt omlottam össze, régen vagdostam is magam, tehát hajlamos vagyok önkínzásra, gyakran gondolok öngyilkosságra is mostanában. SZTK-s doki. Le fogja szarni a gondjaim, és csak felír egy gyógyszert, vagy fog is foglalkozni velem? Érdemes felkeresni egy pszichológust is mellé? Kulturált véleményeket, ötleteket, tippeket, válaszokat szeretnék. Köszi
2016. szept. 27. 18:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Milyen kedélyjavitót irt?

Ha esetleg a problémáid jellegét megirnád, akkor talán tudna valaki tanácsot adni... de igy nem tudom, mit irjak, hiába szeretnék segiteni. Nekem van tapasztalatom pszichiátriai beteg ápolásában, de ahány ember, annyiféle gond... itt nincsenek általános érvényű jótanácsok.

Sajnos rákerültél a futószalagra, egy beteg öt perc...

2016. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!