Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy térjek vissza a földre?

Hogy térjek vissza a földre?

Figyelt kérdés
Egyik este bedobtam egy ekit diszkóban ,aztán történt valami es szar kedvem lett ezért kimentem onnan , elindultam haza es közben olyan gondolataim voltak amik nem tetszettek, ezért elkezdtem ilyen hangokat kiadni hogy "ajh" "cöh" hogy bizonyítsam magamnak hogy nem tetszenek a gondolataim, aztán ezt észrevettem es azután elkezdtem őszinte lenni magammal es felismerni hogy mit miért érzek.Egyre inkább éreztem hogy a földön sétálok nagyon idegen volt ez nekem meg soha nem éreztem ilyet.Majd egyre jobban megfejtettem magam es végül teljesen éreztem hogy itt vagyok minden olyan igazinak tűnt.Aztan hazaértem lefeküdtem aludni es reggel megint minden ugyanolyan volt.Ezt elerhetem valahogyan megint? Mert nem ekizhetek minden nap.Volt mar nektek ilyen elmenyetek? Miben valtoztatna meg engem ha tovább lennék ebben a "valós" állapotban?
2016. szept. 30. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazon az úton, amelyiken elhagytad. Szerintem az a legegyszerűbb. Sokszor a megoldás oly kézenfekvő, hogy nem is látjuk, hogy előttünk van.
2016. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"azután elkezdtem őszinte lenni magammal es felismerni hogy mit miért érzek"


Így.

2016. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az addig rendben de ekinelkul nincs meg az a képességem hogy megértsem magam
2016. okt. 1. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ej, idekattintottam, mert az hittem egy űrhajós akar valamit.
2016. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!