Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem vagyok fontos...

Úgy érzem nem vagyok fontos senkinek, jelentéktelen vagyok. Meg akarok halni. SZerintetek van értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Minden nap 1 körül ébredek, de még olyan tudnék még jó sokat aludni érzésem van. legszívesebben átaludnám az egész napot. Bevennék valami mérget és elaludnék és soha fel nem kelnék. A családom utál... Anyám szerint én nem vagyok a lánya... apám a 18. szülinapom alkalmából elküldött otthonról... A másik két tesóm maradhatott, az egy évvel fiatalabb öcsém és a két évvel idősebb bátyám... Átmenetileg egy barátomhoz költöztem, amíg össze nem szedtem magam és eltudtam menni albérletbe...

Én egy jelentéktelen ember vagyok, senkinek vagyok fontos. a családok letagad... ha meghalnék az sem tűnne fel senkinek. Meg akarok halni!


2016. okt. 8. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi lett?
2019. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Nem tudom azóta mi lett a kedves kérdezővel,lehet már ezt nem is fogja látni amit épp itt irok 2023 áprilisában,nem azért mert meghalt volna vagy bármi csak lehet már nem nézi a gyakorit vagy idk


az ember soha nincs egyedül az életében,előbb utóbb úgyis fontossá fogsz válni és te fogod jelenteni valakinek az otthont,a világot.

tehát nem kell ez a "megakarok halni!" ostoba duma..menj és élj,a sors majd úgyis melléd sodor valakit aki hozzád fog ragaszkodni a legjobban. ne add fel.

2023. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!