Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális hogy pszichológuso...

Ez normális hogy pszichológusom üvölt velem meg csesztet? Elegem van de komolyan.

Figyelt kérdés

Azért mentem hozzá egy hónapja mert nem éreztem jól magam sokszor összevesztem emberekkel. Erre terápia helyett csináltatott tesztet és személyiségzavarosnak mondott. Meg olyanokat mondott hogy majdnem lehidaltam. Káromkodott is hogy "b*meg" meg csessze meg ilyenek. Ezen felül állandóan cukkol, tegezve szólít és amikor többször visszakérdezek elkezdi hogy buta vagyok? MMondom nem csak kellemetlen a téma nem akarok róla beszélni. :(


Nem ért meg engem, nem empatikus és még Ő mondja hogy én nem vagyok empatikus. Elegem van belőle az idegesítő stílusából de nagyon. Jártam előtte egy nagon jó szakemberhez és Ő sokat segített nekem nagyon hiányzik.


Mi a javaslat ilyen helyzetben mi a teendő? Rosszabb a stílusa ennek a nőnek mint csernusnak!!!!



2016. okt. 13. 18:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De mit tükröz amikor én nem is olyan vagyok ahogy beszél velem.


Amúgy lehet hogy érettebb vagyok mint a pszichiaterem :')

2016. okt. 19. 08:58
 12/12 anonim ***** válasza:

A tükrözést válaszod alapján írtam:


" Az a bajom (már írtam ha figyeltél volna) hogy sokat veszekedek másokkal, nem kedvelnek az emberek meg szorongok ezen felül ideges típus vagyok. "

2016. okt. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!