Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már szerintetek se normális...

Ez már szerintetek se normális, ugye?

Figyelt kérdés

Nos, sziasztok!


Gyorsan vázolom az alap sztorit. 13/l, télen leszek 14, szóval "most tengnek benne a hormonok".

De kezdtem is. Elégé érzékeny vagyok. Ez alatt arra gondoljatok, hogy ha nem megy egy dolgozat/4-est kapok alig bírom visszatartani a sírást. De ez a kisebb probléma... A nagyobb probléma az az, hogy nagyon szomorú vagyok legbelül és sírnék szívem szerint... Nem is tudom miért élek, már többször volt öngyilkossági gondolatom csak azért nem tettem meg mert, félek, hogy nem sikerülne és nem tudnék a szüleim szemébe nézni... Pedig ha tudnám ha sikerülne már rég nem lennék szerintem. Már párszor karcolgattam magam az ollóval de úgy, hogy ne látszódjon. Ezért kérném a segítségeteket mert. én úgy gondolom, hogy ez már nem jó.

A válaszokat előre is köszönöm


2016. okt. 11. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Már majdnem írtam, hogy nincs veled semmi gond, aztán elértem a karcolgatáshoz.

Szépen kérlek, keress fel egy pszichológust!

(A hormonok nem tengenek, hanem tombolnak benned:))

2016. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem bizony, nem jól van ez igy veled. Keress egy pszichológust, kérjél segitséget édesanyádtól. Minél előbb, addig, amig nem karcolgatod meg a kezedet úgy, hogy örökké ottmaradjon a nyoma...

Elég sokan kaptunk négyest a dolgozatunkra - hahhh... hát rosszabbat is... túl lehet élni. Négyszer buktam vizsgán az egyetemen, mégis lett diplomám. Szóval ez azért nem az élet nagy problémája..ezt elég jól látod.


Én 13 évesen annyi mindent akartam csinálni, tanulni, sportolni, kipróbálni, hogy a túlpörgésről kellett leszokni, mert néha túlságosan kifáradtam. Nehéz a kamaszkor mindenkinek.

2016. okt. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!