Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0.25 ös vagyis fél rivotrilrol...

0.25 ös vagyis fél rivotrilrol mennyire lesz nehéz majd anno leszokni hogyha reggel meg este szedek egyet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azzal azért vigyáznék.


Én a Frontint tettem le, a 0.5-ös tablettát egyik napról a másikra. Volt baj nem kevés, pediig az gyengébb mint a rivó. Próbáltam csökkentgetni, meg reszelgetni, meg törögetni, de nem lett jó sehogy. Azután felfogtam, hogy vagy végigcsinálom az elvonást egyedül, vagy szedem még egy darabig. Az egyre súlyosabb depresszió miatt, az azonnali elhagyás mellett döntöttem. 2 hét alatt túl voltam rajta, de ritka sz@r volt. Azóta sem vettem be semmit..

2016. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 chuckyhawk ***** válasza:
9 Éve szedek rivótál ált.este 2 mg-ot 4 hónapja 1.5mg-al jöttem ki pszichorol.kaptam mellé antipszichotikumot rá 1 hónapra 1 mg-ot szedtem.Azután előjöttek az elvonások.most min 4 de inkább 6-8 mg rivo kell csak ahhoz hogy elaludjak.Más egy frontin és egy rivotril.ha rám hallgatsz nem szeded.Nagy csapda a rivo!Ja a rivo megvonása ambullánsan min1 év 70 százalékos visszaesési rátával.Ha korházba mész 3 hetes megvonási tünetei vannak.a legtöbbb pszichon manapság csak két hetet töltesz,mivel dugig van mind.
2017. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!