Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy nőhiány illetve...

Létezik, hogy nőhiány illetve szexhiány miatt van alvászavarom?

Figyelt kérdés

Évek óta nem aludtam egy jót!(sac 6 éve)

Barátnőm meg már 8 éve nem volt,de még egy éjszakás kaland sem.+ 3 műszakban dolgozom.

Nagyon unom már és kimerít,ez a 3-4 órás "alvás"!

Kérlek titeket,segítsetek pár hasznos hsz-szel!

SZERETNÉK ALUDNI!!


2010. ápr. 26. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
könnyű-drogok, bár nekem nem kell, jól alszom!de azt mondják az kitűnő erre a célra is:)
2010. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alvás zavar komoly okoktól is lehet nem csak ettől.de ha hiányod van mért is nem elégíted ki?szerintem ez a három műszak miatt is lehet,hogy egész nap szorongsz.munka munka és éjszaka is ez van benned.de mivel nem vagyok orvos nem lenne rossz felkeresni egyet.és mért nincs barátnőd a munka miatt?
2010. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nem hinném, hogy a szexhiány okozza az alávszavart. Hiszen nincs barátnőd, akivel konkrétan hiányozna a szex. Kimerült lehetsz, ezért én azt ajánlom, hogy lefekvés előtt fürödj le, vegyél be egy Stylnox nevű koiinikailag is elfogadott, nem erős altatót és olvass még egy fél órát. El fogsz aludni és ki is fogod magad pihenni. Aztán kipihenten kezdd el vizslatni a lányokat és szerezz magadnak egyet!
2010. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

10:13!

Nagyon jól leírtad a dolgot,magamra ismertem!


10:21!

Attól mert nincs barátnőm,még hiányozhat a szex,nem?

Nem is tudom,hol olvastam,hogy a nemi ösztönnél nincs is erősebb ösztön.

Gondold el,nekem már 8 éve nem volt részem ilyesmiben!

Azért gondoltam,hogy talán ez a gond.

2010. ápr. 26. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

A három műszak okozza a zavart. Nincs egy biztos napi rutinja a szervezetednek, hanem az aktuális beosztásodhoz kell igazodnia az alvásodnak. Olyan ez, mintha folyamatosan utazgatnál a világban, a különböző időzónák között. Akkor sem tudnál egy jót aludni.


Próbálj esetleg bizonyos cselekvéseket kapcsolni az alváshoz (pl. zuhanyozz le előtte, vagy igyál meg egy pohár meleg tejet, egyél egy kocka csokit, stb.) bármit, amit attól kezdve minden alvás előtt megteszel. Ez egyfajta Pavlovi reflexet vált majd ki belőled és könnyebben el fogsz aludni. Hogy ez pihentető is legyen, fogadd meg az előttem szóló tanácsát és vegyél be valami természetes alapú, könnyű nyugtatót/altatót. A gyógyszertárban segítenek választani.

Pihenten pedig sokkal könnyebb ismerkedni :=)

2010. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Igazán használhatónak érzem a tanácsokat!:)

Igyekszem majd!

Ez a "reflexelős"dolog is megér majd egy próbát!

2010. ápr. 27. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!