Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek a szalagavatótól?

Félek a szalagavatótól?

Figyelt kérdés
Félek ennyi ember előtt, félek hogy elájulnék vagy hasonló. Keringőzök, osztálytáncban részt veszek, szalagtűzésnél a nagy terem közepén kell vigyázzban állni több percen keresztül, és nagyon sok ember lesz. Egy sima ünnepségen is alig bírom ki, a nézők közt állva. Szerintetek mit tudnék tenni hogy a szalagavatón ne legyen baj?

2016. okt. 24. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál előtte sok folyadékot, egyél rendesen, ha nagyon ideges vagy növényi nyugtatót bevehetsz és ne foglalkozz semmivel. Nálunk 4 kamera is volt és a tűzésnél belenyomták a képünkbe, nem gondoltam volna, de élveztem :D Tánc közben sem volt bennem semmi izgulás, mert ott voltak a többiek is.
2016. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyááá!!!!:D Én is f-stam anno kimenni a tömeg elé, de amúgy csak könnyeztem egy picit, aztán meg nem is volt tudomásom róla, hogy mi van. Mintha lélekben nem lettem volna ott teljesen. Táncközben nem voltam ott, nem tudtam gondolkodni, csak csináltam a berögzült mozdulatokat, meg előtte is valahogy offon voltam. Ki lehet bírni, ne aggódjál, nem vészes. Amúgy a lámpaláz-könnyekkel, ha előfordulnak, nem tudsz mit csinálni, az elmúlik akkor, amikor. Meg a meghatódási-könnyek is, ha esetleg szívhez szóló szövegeket mondanak az alsóbbévfolyamosok meg a tanárok a bevezetőben.
2016. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj,évente nagyon sokan részt vesznek ezen az eseményen,nálad is simán fog menni,ne aggódj!Ha ez megnyugtat akkor gondolj bele,hogy rajtad kívül kb.mindenki izgul és ideges miatta.
2016. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1essel vitàznék sok folyadèk...izgalmadban be fogsz pisilni....Tànc milyen a partnered?? Ha bejön csak arra figyelj végre vele tàncolhatsz.
2016. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!