Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Sziv vagy...

Mi lehet a bajom? Sziv vagy psziches problema?

Figyelt kérdés
Tegnap elott kezdodott az egesz kimentem este cigizni es elkapott vmi rossz dolog mint mikor rosszat almodik az ember es elkezdett verni a szivem, es valahogy kesztetest ereztem a mozgasra, a labamat mozgatom ha elojon es elmulik. Ma suliban tortent ugyanez, tegnap is lefekves elott. A mai volt a legdurvabb oran ultem es igy kezdtem magamba fordulni megint, kivert a viz egybol ablakot kellett nyitnom, es megint elkezdett beszukulni minden. Eszek rendesen, es ittam is eleget. Talan az energiaitaltol van? Ha egyedul vagyok es elgondolkodok elbambulok megint elojon. Segitsetek kerlek!

2016. okt. 27. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én pszichésre tippelek. A szivesnek van még egy tünete, de te nem említed..én meg nem akarok tippet adni
2016. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a szívedtől van,annak még nem egy hanem több egyéb tünete is van és nem csak akkor jön elő,ha egyedül vagy,vagy nem tudod lekötni magad,unatkozol,vagy éppen "agyalsz". Ez tipikusan pszichés eredtre utal.
2016. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első választ nem értem. Lehet csak fáradt vagy és kicsit túlterhelted magad. esetleg sok a feladat mostanában. a túl sok koffein is okozhat ilyet. Ezért lehetett az energiaitaltól. Pihenj otthon ma. Nézz filmet, vagy bármit ami mára kikapcsol. Ha nem mùlik el beszélj a háziorvosoddal.
2016. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ma lepihenek megnezem mi lesz...
2016. okt. 27. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánikbetegség.
2016. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig sose volt ilyen es most jott ki 19 evesen?
2016. okt. 27. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze. Kijöhet bármikor.
2016. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó. Azért ez szerintem túlzás. 3. vagyok. Ha az is akkor maradjunk annyiban hogy pánik roham. Ami minden embernél jelentkezik élete folyamán. Ezek hosszú időn keresztül jelentkezése a pánikbetegség. azért nem mindegy. Nem kéne halálra ijeszteni a kérdezőt. Főleg mivel lehetséges hogy tényleg szimpla idegi kimerültség alszik egy jót és soha többé nem él át ilyet.
2016. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 3. igaza van. A koffein tartalmú italok fokozzák a z ilyen panaszokat mint,szívdobogásérzés,pánikroham,szorongás. Az energiaitalokban pedig tetemes mennyiségű koffein van. Kedves kérdező, jó lenne ezeket nem inni!
2016. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is 19 évesen volt az első pánikroham :/ most 20 vagyok
2016. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!