Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az, hogy nem találom...

Mitől van az, hogy nem találom helyem a saját világomban?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt kezdődött, és egyre csak rosszabb. Még nyáron semmi bajom nem volt, minden a lehető legnagyobb rendben volt.Igazából nem tudom mikor kezdődött de ugy október elején.

Nem volt okom rá de állandóan rosszkedvű voltam, egyik napról a másikra nem értettem szót a férjemmel.Minden beszélgetésből vita lett, miattam. Ha kérdezett még válaszolni se volt kedvem.

Aztán a külsőm volt a másik. Hirtelem egyik ruhám sem éreztem hogy jó. A hajam pláne. Rondának és öregnek érzem magam. Ugy érzem mindenki szép és fiatal én meg egy rakás szar vagyok. (33 éves vagyok) Csúnya az arcom a hajam a ruhák sehogy nem állnak. Egyszerüen nem értem mi történt velem fejben. Szeptemberben még lőttem a sefi-ket naponta postoltam a fészen, visszanézem a képeke és ugy látom ott még meg lehettem elégedve magammal most meg ugy érzem mindenki jobb szebb.

Nem igazán a külsőség a probléma hanem hogy nem érzem jol magam a saját bőrömben és nem értem mi a baj. Az elmúlt pár hétben 2x változtattam frizurát, egyik sem volt jo.

Egyszerüen nem értem mi történt velem de nem jo ez az egész.

furán érzem magam a saját bőrömben, van hogy csak bőgnék egész nap.



2016. okt. 30. 09:23
 1/2 anonim válasza:

A közösséginek nevezett, csúfolt oldalak miatt sokan önértékelési zavarosak lesznek. Függőséget okoz, arról nem is beszélve, hogy egy jól sikerült fotó vagy az interneten kapott dicséret vagy az amit ott magadról állítasz az nem a valóság. Ez sokaknál nincs összhangban.

ha minnél többet foglalkozol a külsőddel, azzal mit fognak ehhez szólni mások, várod a visszaigazolást annál rosszabbul érzed majd magad.

Homokra akarsz várat építeni. :)

Nem tudom valós e ez a dolog amit kiírtál, ha igen olvasd vissza , nézz kicsit magadba, és rájössz mennyire nevetséges. Az hogy mennyire öregnek érzed magad 33 évesen az te rajtad múlik, sokan 60 évesen, nem öregek pedig végig robolták az egész életüket. Sok minden rajtad múlik , azon meg ne csodálkozz, hogy mindenki jobbnak tűnik, ez egy elterjedt téves vélekedés az emberek között. De ők se jobbak.

2016. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

robotolták*

A házasságod, munkád ennyire unalmasak? Gyerekeid nincsenek?

Szerintem valami unatkozó kamasz vagy, 12-17 éves közé tippellek.

2016. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!