Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Évek óta tartó depresszióm van, és túl vagyok már egy öngyilkossági kísérleten is.Nem mondom, hogy megbántam, mert akkor hazudnék.Aztán később rámtalált a szerelem, ami azóta is tart, viszont a barátom egyetemista, így nem látom őt sokat és nem tud velem lenni folyton.

Utálom az iskolát, annak a hétköznapjait.Senkivel se jövök ki az osztályban különösebben. Szörnyen lehangoló érzés, és mindig nagyon rosszul érzem magam ott.

Iskolát váltani nem szeretnék, mert 3.os vagyok, és közeledik az érettségi, nem akarom felborítani ezt az egészet, új környezet, tanárok, stb..

A tanulás is nehezen megy, ezért elmentem egy szakemberhez, aki végzett lényegében egy IQ tesztet velem, és átlagon felüli az intellektusom, viszont segíteni eddig nem nagyon tudott.

Nincs konkrét célom a továbbtanulást illetően, ez is megvisel valamelyest. Nagyon magasak az elvárások, rengeteg a stressz és teljesen beszűkült vagyok.

Imádom a barátom, teljes szívemből szeretem, ő is engem, és igyekszik segíteni, én is magamon, de eddig még a pszichiáter sem tudott.

Nagyon aggódom, mert úgy érzem nem akarok élni, és egyszer hirtelen felindulásból lelépek egy autó elé, vagy ilyesmi, de nem akarom a barátomat tönkretenni.

Mit tehetnék?



2016. nov. 7. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
NE add fel légyszi. Sok múlik rajtad.
2016. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!