Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-os lennék?

Borderline-os lennék?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok stressz ért,és mindig is türelmetlen voltam és hirtelen haragú.Régebben kevert szorongásos depressziós zavarral kezeltek.Mostanában nagyon változékony a hangulatom,mindenért robbanok.Sokan hagytak el ezért félek,hogy a jelenlegi párom is elhagy.Más "társaimtól" a környezetemben és a családomtól nem félek.Bár mostanában megértettem,hogy nem akar elhagyni és megcsalni.(elég kevés volt az önbizalmam,mostanra sikerült egy keveset szereznem).Meg írják,hogy identitás zavar:én tudom mi szeretnék lenni.És ha összeveszek valakivel akkor kis ideig haragszom rá és a fenébe kívánom.Szerintetek?Lehet ez most csak megint a stressz és szorongás?


Kicsit hosszú lett és csapongok is benne!

Válaszokat előre is köszönöm szépen!


2016. nov. 9. 19:10
 1/6 sanyinak ***** válasza:
Te csak negativ hangulatokrol irsz. A borderline szelsosegesen ingadozo szemelyiseg. Hol a fellegekben, hol a pokolban jar
2016. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hát vannak hangulatingadozásaim,de leginkább mikor nagyon stresszes és fáradt vagyok akkor jön ki ez,mert alapvetően figyelek rá,hogy ne ugorjak mindenért,ha nem úgy van ahogy én azt kitaláltam.

2016. nov. 9. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Az mindenkivel előfordul, inkább ne diganosztizáld magad.
2016. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fúúú akkor jó:)

Igen,igazad van:)

Meg gondolom vannak szimplán ilyen emberek betegség nélkül

Köszi a válaszod!

2016. nov. 9. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ilyen időszak, ne diagnosztizáld magad, én pl nem szeretem, hogy az emberek hébe-hóba egymásnak vágnak ilyen betegségeket, minden ember különböző, nem jó ha felcímkézzük őket :)

Stresszes időszakod van gondolom, ha kezeltek már depresszióval akkor szerintem óvatosabbnak kell lenned, de ha te magad felismerted a problémát akkor jó úton haladsz. A pároddal beszéltél már erről? Szerintem fontos, hogy meg tudd beszélni vele, ha az én párommal lennének ilyen gondok, akkor mellette lennék, és ha olyan van, akkor segítenék, akár csak annyival, hogy támasza lehessek.

Van egyébként hobbid? Nagyon sok segítség lehet, ha lefoglalod magad. Esetleg sportolj, én stresszes időkben nagyon utálok megindulni sportolni, de be kell ismerjem, hogy segít megnyugtatni.

Figyelj magadra, ne félj segítséget kérni! Kitartás, szerintem vagy olyan erős, hogy ha már felismerted a bajt, akkor tud kezelni :)

2016. nov. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséged!:)
2016. nov. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!