Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem látok ebből kiútat....

Nem látok ebből kiútat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Annyira tornyosultak bennem ezek a depresszív gondolatok, illetve irracionális félelmek, hogy már nem látok belple kiútat. Semmit nem tudok felfogni, úgy hogy ez most jó, olyan gondolataim vannak, amiket nem lehet megérteni, hogy miért így fogom fel, igazából én se, pl. hogy én nem látom meg semmibe sem a jót, vagy pl. szorongást vált ki belőlem minden, nem szeretek egyedül lenni a gondolataimmal mert rossz dolgokra gondolok mindig és rosszabbnál rosszabb dolgokra gondolok, én ehez már hozzá vagyok szokva, nagyon erősnek kell lennem hogy ezek felett eluralkodjak, mert ha nem akkor megbolondulok, egy megoldás lenne úgy vélem erre a problémára, de sajnos ott még nem tartunk, hogy jó értelembe amnéziám legyen, nem tudom mihez tudnék kezdeni.
2016. nov. 10. 20:27
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben voltam.

Kérd Isten segítségét, én sem hittem, de válaszolt!

Kérlek, tégy egy próbát, valami ilyesmit: Istenem, ha létezel, és szeretsz engem, kérlek segíts nekem, mutasd meg, hogy törődsz velem! Segíteni fog! A saját szavaiddal, őszintén fordulj hozzá.

2016. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez. Nyugodj meg, nem fog kinevetni, az orvosok ismerik ezt a problémát, és tudnak segíteni.
2016. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hidd el, idővel minden jobb lesz! Mindenki életében vannak tragédiák, csalódások, depresszió! De túl kell élni, hogy megízlelhesd a boldogságot, az örömteli életet! Mindenképp kellene vki, akivel tudsz beszélgetni. Nekem is írhatsz privit nyugodtan, sokmindenen keresztül mentem én is, hátha tudok segíteni. 😊
2016. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!