Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ezzel érdemes...

Szerintetek ezzel érdemes pszichológushoz fordulni, vagy gáz lenne?

Figyelt kérdés
A stressz miatt már egészségi problémáim is vannak miatta.Először magasabb volt egy kicsit a vércukorszintem, most meg gyomorsavtúltengésem is lett kb egy éve.Voltunk gasztroenterológusnál aki azt mondta enyhe refluxom van, aminek a stressz az oka.Kezdek félni hogy idővel komoly problémáim lesznek emiatt.A stressz oka iskolai eredménycentrikusság , önbizalomhiány, félelem,szorongás és az hogy nem igazán vannak barátaim. A matektanárral rémálmaim vannak,a stressz miatt pedig hiába tudom az anyagot, sok dolgozatom rosszul sikerül.Egyik fogadóórán mondta is anyának hogy ha ennyire szorongok és stresszelek kérjük pszichológus segítségét.Szerintetek is kéne? Mert én úgy érzem lehet hogy igaza van.

2016. nov. 12. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy pszichológus is segítene.

Legfőbb dolog amire koncentrálnod kellene viszont hogy barátokat szerezz.

2016. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is kéne a pszichológus.
2016. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SOHA nem gáz pszichológushoz fordulni, ha úgy érzed, szüksége lenne rá. Teljesen egészséges embernek is jól jöhet az, ha valaki más szemmel látva a történteket segít neki.
2016. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!