Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom kimondani,...

Miért nem tudom kimondani, mit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit úgy érzem, nagyon szeretek. El is mondtam neki, hogy többet érzek iránta, de azt nem tudja, mennyire komoly. És tulajdonképpen csak leírtan neki. Még ha a legjobb barátnőmmel beszélek róla, akkor is csak nagyon nehezen beszélek róla.

Nagyon alacsony az érzelmi intelligenciám?


2016. nov. 17. 22:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezeket a sorokat is nagyon nehezen kezdtem el, perceket vártam a az első mondat begépelése előtt... ez biztos, hogy nem normális.
2016. nov. 17. 22:36
 2/2 anonim válasza:
Ugyanígy érzek én is, ha szakember nem is vagyok, hogy miért van ez, írhatsz privátot. Nem érzek néha, és félek ilyen pszichopatának lenni, de ha érzek azt sem bírom kimondani, egy órát kell könyörögni és csak motyogok, órákig tart mire kinyögöm..ha így érzel, megértem
2016. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!