Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami roham szerű, Vagy...

Ez valami roham szerű, Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az eddigiekben is sokszor voltam rosszul aszma féle betegségem miatt. De eddig mindig csak futásnál jött ki és semmi komoly csak pár percig nehezen vettem a levegőt.(sportolok) De az elmúlt 3 hétben olyan tünetek jelenkeznek,hogy egyáltalán nem kapok levegőt,kipirosodom,nagyon erősen és gyorsan ver a szivem,szédülök,nagyon feltűnően remegek mint akit az áram ráz,és a végtagjaim összehúzodnak. Nem fájnak csak remegnek és nem tudom a kezemet irányitani. Ez már az 5. alkalom. Egyre erősebbek a tünetek. Utoljára alig voltam magamnál. Nagyon félek:(. A válaszokat köszönöm

2016. nov. 23. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány az orvos!
2016. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy hogy 3 héten keresztül nem tudtál orvoshoz menni. Nem feltétlen asztma lehet a szíveddel is probléma.
2016. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen orvos foglalkozik ilyenekkel?
2016. nov. 23. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Háziorvosodtól kèrsz beutalót kardiológiára /belgyógyászatra/teljes labor.De ha elmondod a tüneteidet magától küld kivizsgálásokra.
2016. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nincs senkinek valami ötlete?
2016. nov. 23. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Senkinek otlete? Irtak, hogy menjnorvoshoz megertem, hogy meg csak 15eves vagy de azert felfoghatnad, hogy az egeszseg nem jatek.
2016. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!