Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Pánikolok, ha fel...

Namelessrebecca kérdése:

Mit tegyek? Pánikolok, ha fel kell ülnöm a buszra.

Figyelt kérdés
körülbelül 3 éve szenvedek pánikbetegségben, jártam is mindenféle kezelésekre, ami akkor jót tett, de mostanság megint visszaestem. kiséret nélkül képtelennek érzem az utazást. ha közelbe kell mennem akkor nincs baj, de amikor már Pestre kell bemennem érzem, hogy szorongok. ha valaki lemondja azt, hogy nem tud bejönni velem, már előző este bepánikolok. le szeretném ezt győzni egyedül. néha sikerült az, hogy egyedül utazzak, de nem mindig jött össze. mit tanácsoltok, mivel foglaljam le magam utazás közben? sokszor nem segített a zene sem, a könyv sem, sem az hogy filmet nézzek. kérlek segítsetek!!

2016. dec. 6. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz visszaesni, szedj antidepresszánst.
2016. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok és képtelen vagyok reggelente felszállni a hévre, nekem semmi nem segített eddig, csak az használ ha van velem valaki
2016. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tünet, amit írtok sokkal inkább fóbia, mint pánikbetegség, ez pedig gyógyszerre nem reagál.
2016. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!