Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok az önkínzásról?

Mit gondoltok az önkínzásról?

Figyelt kérdés

Vagdosás, vagy esetleg megégetik magukat, beütik a kezüket hogy fájjon, ilyenek. Ha ez komolyra fordul hova vezet? És mi lehet az oka? Valahol azt hallottam hogy azért csinálja valaki hogy elfelejtse a lelki fájdalmat, a fizikai fájdalommal.

(félreértés ne essék nem tartozom egyikbe sem bele)



2016. dec. 8. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem értelmes ember nem csiál ilyet. Mindenkinek megvan a maganehézsége persze aki vagdossa magát azt hiszi, hogy csak neki szar sz élet...
2016. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és miért gondolják hogy ez a külvilág felé egy jelzés, mikor ezt sokan rejtett helyeken csinálják és úgy takarják ahogy csak lehet?
2016. dec. 8. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Van aki a fájdalmát akarja elnyomni valaki meg szexuális vágyat érez ez iránt. Aki erre izgul azt megértem
2016. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik így szeretnék felhívni magukra a figyelmet, így szeretnének törődést kicsikarni a családjukból, környezetükből. És vannak azok, akik valóban elrejtik, mert szégyellik, és sokszor meg is bánják rögtön utána. Sok oka lehet az önsértésnek, például a nagyon súlyos öngyűlölet járhat ilyesmivel, akkor az a cél, hogy magának fájdalmat okozzon, mert ezt érdemli. De van, aki így próbálja levezetni a stresszt, a feszültséget, olyan is van, akinek ez a szuicid hajlamához köthető, csak fokozatosan halad.
2016. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%
Vagdosom magam. Pusztán élvezetből, és megnyugvásból. Nem akarom hogy sajnáljanak, szerencsére sok karszalagom van, és így el tudom rejteni. Egyszerűen szép látvány nekem.
2016. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!