Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van, hogy egyre inkább...

PicúrHógolyó kérdése:

Miért van, hogy egyre inkább felejtek el dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem a gyermekkoromra. Nem is emlékeztem soha, azt hiszem. Illetve közbe beugranak egy-két emlékképek, de inkább csak villanások, és ez akkor fordul elő néha, mikor anyu vagy valaki más mesél azokról az időkről, amikor gyermek voltam. Csak a kb. 10 éves korom utáni emlékeim vannak meg. Azok is halványak.

És az utobbi 2-3 év folyamán pedig egyre rosszabb. Folyamatosan, egyre inkább felejtek el dolgokat. És ez nap, mint nap, nemcsak néha.

Pl. egyik nap elhatározom, hogy holnap vennem kell ezt meg azt, és másnap este jut eszembe, hogy valamit akartam csinálni, aztán még a rákövetkező este jut eszembe, hogy vásárolni akartam valamit. Ez pár napja történt.

És még vannak egyebek is, de erről most csak ennyit. :)



2016. dec. 14. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A régi emlékeket elnyomják a közelmúlt ingerei, ha azok megfelelően mély nyomokat hagynak. A fontos dolgokat fel kell írni, pláne, ha bevásárló listáról van szó, ahogy mondják: az ember agya nem káptalan.
2016. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!