Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nem tudom mitol volt de...

Ez nem tudom mitol volt de nagyon megijedtem szerintetek mi lehet ez? Panikroham vagymi? Elore is bocsi kocsit hosszu lett.

Figyelt kérdés
Tegnap ultunk bent egy helyen baratnoimmel es 1 fiuval aki csak a baratunk. Aztan az exemmel most sokat beszelgetunk es csomoszor uhra akarta kezdeni meg persze en is ezert amikor tudunk tallakozunk de sajnos mindig csak ugy tudunk h masok is ottvannak az o haverjai vagy az enyemek es tegnap ugy lett volna h felmegyek hozza de nem volt kedvem vagy nem mertem. Es ezert kicsit paraztam h mi lesz ha ossze talalkozunk. Szoval ultunk bent es vele beszelgettem h hova jojjenek stb...csak h o azt mondta hvalamikor majd jonnek oda hozzank de azt nem mondta na mikor ezt a temat lezartuk es elkoszontunk utana en elkezdtem remegeni aztan hanyingerem lett allandoan lehajtottam a fejemet hatha ugy jobb ugy egy kicsit jobb is lett de nagyon durvan remegetem szinte a hanyas es az ajulas szintjen voltam. Aztan kitalaltuk h akk menjunk ki a friss levegore es keressuk meg oket. Mikot komentunk kezdtem jobban lenni de mikor baratnom elkezdte h menjunk oda ahova alapbol ok hivtak minket megint szarul lettem. Utana bementunk egy helyre es kb 1 ora mulva el is milt aztan keso este mentem haza es mikor hazaertem megint szarul voltam. Es csak annyit tudtam csinalni h levrnni a cipomet es bedolni az agyba es elkezdtem sirni zokogni es alig birtam abba hagyni. Fogalmamsincs h mi volt ez. Ja es plusszba levegot se kaptam. Meg ugye mikor elkezdodott ez az egesz a labam is ugy jart egyszeruen nem birtam leallitani. Tobbiek is mondtak h nagyon szarul nezek ki. Aztan este mar csak fekudtem semmire nem voltam kepes. Meg marciusban egy szakitas utan voltak ilyen tuneteim kb 2 honapig h amikor meglattam vagy hallottam az illetorol hanyingerem lett es elsirtam magamat es az ajulas szintjen voltam. De ennyire meg sose remegetem. Jarok pszichologushoz iden aprilis ota. O azt mondta h szorongasaim vannak. De ez nem lehetett szorongas ami tegnap tortent mert nagyon durva volt.
2016. dec. 17. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az volt pedig, lehetett enyhébb pánikroham is (mert sajna van ennél rosszabb is).
2016. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy enyhebb panikroham volt, a szorongas egy formaja.
2016. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig az volt, egy "szép" pánikroham. Nincs semmi ami érdekelne a partnerkapcsolatokon kívül,hogy egy szakítástól, találkozástól való szorongás ilyen látványos pánikrohamokat vált ki?
2016. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!