Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet pánikroham? Hogy...

Ez lehet pánikroham? Hogy tudnám enyhiteni?

Figyelt kérdés

Az eltelt hetelben/honapokban keveset ittam (kevesebbet mint 1L) ,keveset ettem és keveset aludtam de tegnap ota 3L folyadékot iszok és normálisan eszek. Elég gyakran szoktam idegeskedni szószerint mindennap streszelek valami miatt ma megmértem a vérnyomásom 149/85 volt és hirtelen ma este arra lettem figyelmes hogy szédültem, remegtem teljesen kiszáradtam mindig innom kellett mindkét karom gyenge és néha nehezen vettem levegőt és 15-20 perc mulva elmult

válaszokat előre is köszönóm

20/f



2016. dec. 7. 02:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Meglehetően hasonlít rá. Szokott még lenni szívdobogás érzés, szapora pulzus, légszomj, ájulásközeli állapot, verejtékezés. Kb úgy érzi az ember, hogy a következő percben elájul vagy szívrohamot kap. Szerencsés esetben néhány perc alatt elmúlik, de az a néhány perc nagyon rossz. Aztán van hogy nem, volt már akihez mentőt kellett hívni és csak pár óra múlva engedték ki a sürgősségiről.

Annyit tudsz tenni, hogy ha lehet nem stresszelsz, evést-ivást normálisan folytatod. Ha úgy érzed rosszullét kerülget, akkor lassan mélyeket lélegezz, lassan be és még lassabban ki. Amíg erre koncentrálsz a rosszullét helyett, addig be szokott válni. Ha sűrűsödik, rosszabbodik keress fel egy orvost, segíthet. A neten rengeteg erre való gyógynövényes készítményt találsz, ajánlani nem tudok, nem próbáltam egyiket sem, de kipróbálhatod, ha gondolod.

2016. dec. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon valószínű. Én is túlestem ezen, a fáradtság felerősítheti az ilyent. De el fog múlni, nyugi :)


Esti mese, olvasd el. Komolyan!


[link]

2016. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!