Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Menjek el vele orvoshoz?...

Menjek el vele orvoshoz? Tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Aggasztó gondolataim vannak. Pl. Meg kell mindent hogy nézek, zavarnak a körülöttem lévő dolgok, mindent megatívan jelenítek, képzelek el stb. Igazából bármi lehetne, nehéz így élni, hogy semmit nem tudok pozitívan felfogni, tudom hogy ez nem normális nem is értem miért gondolok ilyenre, ha pl. Írok, vagy játszok az valamennyire eltereli a figyelmem és akkor nem gondolok ilyenre, de ha pl. ha egyedül vagyok, pihenek ezek a negatív gondolatok ott vannak velem és nem tudok nem rájuk gondolni. :(
2016. dec. 18. 12:07
 1/3 meduzza válasza:
Hány éves vagy? Nem történt az elmúlt időben olyan dolog ami megviselt? Mozdulj ki, csinálj azt amit szeretsz, beszélgess sokat a családoddal és a barátaiddal!
2016. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem orvosi kompetencia. Keressél inkább mélylélektani módszerekkel (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi) kezelő terapeutát.
2016. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lassan 19
2016. dec. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!