Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem segítenek semmit,...

Miért nem segítenek semmit, sőt még rosszabbítanak is a gyógyszereim?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja kezdtem ripedont és xanaxot használni orvosi javaslatra, de semmit se segítenek, se a folyamatos görcsös szorongáson, se a hangokon, se az alváson, semmin. Sőt, minthogy ha most még inkább szorongóbb és depressziósabb lennék. Ripedonból 2mg Xanaxból 0,5mg-t veszek minden nap. Nem túl nagy dózisok, de nehogy már egy szemernyit se segítsenek! Hogy van ez? Mással volt ilyen?

2016. dec. 22. 18:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Jaj srácok annyira fáj a gyomrom. Ideges vagyok de nem tudom miért. Azt is elfelejtettem mondani, hogy tanulni se tudok, képtelen vagyok megjegyezni a dolgokat, pedig régen úgy tudtam tanulni mint a gép. Semmi segítség nem kellett, most meg képtelen vagyok felfogni a szavak jelentését. Amúgy nem vagyok fiú, ha valaki a mr Mercedesből úgy gondolná. Ez a kedvenc könyvem neve.
2016. dec. 22. 19:02
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha valaki akar beszélgetni amúgy az tök jó lenne, nincsenek nagyon barátaim, mert ki is estem az iskola környezetéből ugye, mert magántanuló lettem. Úgyhogy ha van itt valaki aki szereti a youtubeot vagy olvasni vagy rajzolni vagy festeni az jöhetne beszélgetni. ÉS KÖSZI HOGYHA VALAKI TUD VÁLASZOLNI A KÉRDÉSRE IS. :))
2016. dec. 22. 19:08
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerek a problémát nem oldják meg, csak enyhítik a tüneteket. Ezt igazán elmondhatta volna neked az orvosod. Az, hogy nem tudsz tanulni szintén a gyógyszerek mellékhatása: nem tudsz odafigyelni dolgokra, nem tudsz olvasni, tanulni. (Ezt szeretik elhallgatni az orvosok is, meg a gyógyszergyártók is). Talán más gyógyszer kellene...
2016. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy még utánam ír ki valaki egy kérdést, arra már rögtön válasz érkezik erre még nem?
2016. dec. 22. 19:15
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! De az, hogy semmit se segítenek?.. majd akkor mondom a pszichológusomnak..
2016. dec. 22. 19:17
 6/23 anonim ***** válasza:
Figyu, csak olyan sokat ne nyavalyogj, mert beutalnak a kórházba. Mielőtt visszamennél az orvosodhoz, írd le magadnak egy papírra, hogy miket érzel, és írd össze, miket akarsz kérdezni - úgy könnyebb lesz. De ezeknek a gyógyszereknek idő kell, amíg hatnak. Lehet, hogy több hónap. Jobbulást neked, és fel a fejjel!
2016. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kital!!:)) Igen tudom, hogy sokat nyavalygok ne haragudj!!
2016. dec. 26. 14:26
 8/23 anonim ***** válasza:
Itt nyugodtan nyavalyoghatsz, elmondhatod a problémád, a pszichiátereknek ne panaszkodj túl sokat!
2016. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen igazad van bár szerintem úgysem fog beutalni, mert nemrég voltam 1 hónapot, aztán már nem lenne sok értelme!!:))
2016. dec. 27. 15:57
 10/23 anonim ***** válasza:
És milyenek a kórházi élményeid? Jók, vagy rosszak? Rendesek odabent az orvosok? És a nővérek segítőkészek? Ott bent milyen gyógyszert kaptál? Az jobb volt?
2016. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!