Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem segítenek semmit,...

Miért nem segítenek semmit, sőt még rosszabbítanak is a gyógyszereim?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja kezdtem ripedont és xanaxot használni orvosi javaslatra, de semmit se segítenek, se a folyamatos görcsös szorongáson, se a hangokon, se az alváson, semmin. Sőt, minthogy ha most még inkább szorongóbb és depressziósabb lennék. Ripedonból 2mg Xanaxból 0,5mg-t veszek minden nap. Nem túl nagy dózisok, de nehogy már egy szemernyit se segítsenek! Hogy van ez? Mással volt ilyen?

2016. dec. 22. 18:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
váltsál :)
2017. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Igen kital, ha van időd kimásolhatod!! Ma váltok egyébként, úgyhogy ez is meg van oldva!!
2017. jan. 2. 10:09
 23/23 viarry válasza:
Helló! Én már több mint három éve szedem a ripedont és egy évig nagyon rossz volt vele együtt élnem... 4mg-al keztem, felvitték 6ra, mert visszajöttek a hangok. És folyamatosan olyan voltam tőle, mint egy zombi, a vérnyomásom leesett és egy fél évig öngyilkossági gondolataim voltak tőle. Én félelemre rivotrilt kaptam, amit 4 hónap után elhagytam aztán leszoktam róla és csak alkalmanként kaptam be egyet, amikor úgy éreztem szorongok. Mára ez is a múlté... A ripedont állítólag szednem kell még, de megbeszéltem a dokival, hogy lecsökkentjük 3mg-ra, és így sokkal jobban érzem magamat, már szinte a régi vagyok... Mielőtt beteg lettem volna én is könnyen tanultam és a gyógyszerektől valahogy belassultam, az elmémre is kihatott, lassabban is olvastam, kevésbé voltam kreatív. Szerintem várni kell egy ideig, amíg beáll a gyógyszer és jobb lesz a közérzeted. Nálam a hangok, mintha halkan visszatérnének idő közben, de nem foglalkozom már velük, nem félek tőlük, csak egyszerűen le**arom... Én a ripedontól mindig jókat aludtam, azelőtt rémálmaim is voltak, de amióta ezt szedem nem is álmodok soha semmit. Szóval, ha még friss az élmény a ripedonnal, várj, hátha ségít a későbbiekben, bár minden beteg más és más...
2017. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!