Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek depressziós vagyok?

Szerintetek depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban szinte nincs étvágyam, nagyon fáradt vagyok egész nap, rossz kedvem van, gyakran gondolok az öngyilkosságra. 17/F
2016. dec. 23. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2016. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagy valószíűséggel nem. Szerintem azért is nem,mert ez lehet rengeted dolgozól is,pl.: időjárás.

A depresszióhoz nem elég annyi,hogy néhány napja nem eszel és rossz kedved van. Általában aki depresszióval küzd az nem ismeri fel,és fél megkérdezni. Persze ez jó,hogy te rákérdeztél.

Egyébként ez lehet kezdetleges is. A napokban nem történt veled valami megrázó? Pl.: egy fontos személy elvesztése.

Ha gyakran gondolsz az öngyilkosságra akkor ott már valami baj van,tehát mindenképp keress fel egy szakembert! Jobbulást!

2016. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!