Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek generalizált szorongás...

Akiknek generalizált szorongása van és/vagy kényszergondolatai is vannak?

Figyelt kérdés

Nektek is jár mindenféle hülye gondolat a fejetekben?

Hogy alaptalanul féltek pl attól hogy melegek lesztek?

hogy nem szeretitek a szeretteitek és közben még is ?


Nagyon köszönöm a válaszokat!!!


2016. dec. 24. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Rengeteg hülyeségen jár az eszem nap,mint nap. Az őrületbe tudnak kergetni néha a negatív,aggodalmaskodó gondolataim

Nem félek,hogy meleg leszek,mivelhogy leszbikus vagyok. De attól sem tartok,hogy hetero lennék.

Igen,ez nekem is megfordult a fejemben.sosem vagyok biztos semmilyen érzésemben.


22l

2016. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

fúúúú köszi a válaszod! :)

teljesen beparáztam,hogy ilyen csak velem lehet..

hmmm szóval félre ne értsd de engem úgymond taszít ,hogy én magam lánnyal legyek (barátom is van) de természetesen nem ítélem el :)


és te szedsz valamit ?


borzasztó...

és neked vannak ilyen deperszonalizációs érzéseid ? :o

2016. dec. 24. 15:21
 3/9 anonim válasza:

Nekem már egészen kicsi korom óta vannak hülye gondolataim, szinte mindig "kitalálok" valamit, amitől félhetek.

Szerintem ez a pánikbetegség egy fajtájának minősül.

Szóval nem vagy egyedül. :)


Én nem szedek semmit, igyekszem megváltoztatni magam.

Viszonylag lassan haladok, de azért már fejlődtem egy kicsit.


Szóval ne csüggedj, hanem próbálkozz! Megérdemelsz egy félelemmentes életet, úgyhogy harcolj érte!


Egyénként, boldog karácsonyt! :D

2016. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen nekem is régóta van hol jobb hol rosszabb és hasonló,mint amit leírsz :)


köszi a segítséget!

Boldog karácsonyt neked is! :) :) :)

2016. dec. 24. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is voltak felelmeim, pl hogy mi lesz velem ha meghalok, mi van ha nincs tulvilag, mi lesz ha megorulok, lehet hogy csak kepzelem az egesz eletet, meg hasonlo panikba kergeto gondolatok. ezeket ugy gyoztem le, hogy elfogadtam hogyha ezek igyis vannak/lesznek ugysem tudok tenni ellene, elek inkabb.

most kicsit szarabb a helyzet, mert realisabb felelmeim vannak, pl mi van ha egyetemista leszek /jovore esedekes/ es az albiban/koliban elkapok valami hasmeneses-hanyos virust es nem lesz aki segitsen, meg en sem fogom tudni kezelni magam. vagy rossz gyogyszert veszek be.

2016. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Boldog karácsonyt,mindenkinek!


Neurotop hangulatstabilizátort szedek elég hatásosnak bizonyul nálam.


Nálam kicsit van csak deperszonalizációs érzés. Vagy legalábbis nem túlságosan. A világ teljesen valóságosnak tűnik,viszont önmagam érzem kissé olyan álomszerűnek,de az se vészes. Ezzel együtt tudok élni

2016. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ! :)

Boldog karácsonyt mindenkinek !!!:)

Én spitomint kaptam elvileg szorongásoldó(kiváncsi leszek) az én "félelmeim" is ilyesfajták? mármint a "betegség" miatt van ? :s

2016. dec. 25. 17:07
 8/9 anonim válasza:
Sajnos nekem is kijutott a szorongásból, és a kényszergondolatokból. 5 féle gyógyszert szedek, antidepresszánst is ami ezeket a gondolatokat hivatott "gyógyítani" Nálam a kényszergondolatok abban nyilvánulnak meg hogy mindig attól tartok, nehogy bántsak valakit. Sajnos szorongás is van bőséggel. De bírni kell, kitartás! 25/F
2016. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

kitartás neked is!!!

2016. dec. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!