Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire súlyos kényszerbet...

Ez mennyire súlyos kényszerbetegség? Le lehet valaha küzdeni?

Figyelt kérdés

Évek óta jelen van ez a dolog az életemben. A szobámban minden tárgynak szabályosan megvan a helye, ha már egy kicsit is elmozdul, vagy máshogy áll, akkor rossz érzés fog el, úgy érzem ha nem igazítom meg, akkor valami nagyon rossz dolog fog történni. Van, hogy percekig rendezgetem, mire sikerül olyan szögbe raknom, hogy elmúljon a félelemérzet.

Ez már mindig így lesz?

Ez már mindig így lesz?


2016. dec. 29. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Beteges, te is tudod. Jó dolog, hogy felismered. Keress pszichológust, mert ez kényszerbetegség.
2016. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még általános iskolában volt,mikor valamiért megnyomtam a tanulást,hogy valami erős jó nevű Szakközépbe vegyenek átt.Még ha 10X hangosan felmondtam a leckét,az sem volt elég nekem....Aztán lassan kezdtem bekattanni, kaptam új telefont,és is állandóan nézegettem,hogy le ne essen stb...stb csap elvan -e zárva..fäszom verje bele,rohadt idegesítő volt....amikor rászoktam a cigire,aztán valahogy nem érdekelt és elmúltak ezek a dolgok.
2016. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van
2016. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hááát, hajszál dolog, én is rettentő kényes vagyok a rendre, de rosszabb napjaimon kifejezetten kupi van a lakásban.


Viszont a 2x kiírt

"Ez már mindig így lesz?"

Ad okot arra, hogy erősen kényszeres vagy :)

2016. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
véletlenül írtam kétszer.
2017. jan. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!