Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elfogadni magam....

Nem tudom elfogadni magam. Mivel tudnám enyhíteni a problémát?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy kezdjek bele. Utálom a testem. Az iskolában sokszor ki sem mozdulok a teremből, mert azt akarom, hogy ne lásson senki. Túl vékony vagyok, mellem épphogy valami van, az arcom is szörnyű, nem egyformán szimetrokus mindkét oldala. Nem tudok jó dolgot felsorolni magamon. A hajamat is utalom. Nincs semmi formaja csak egy göndör szénakazal.

Probáltam tobbször túllendülni de nem megy. Random előjön a sírás belőlem itthon és akkor csak zenét hallgatok. Az iskolában persze eljátszom, hogy minden rendben.

Folyamatosan fáradt vagyok, igy megjobban hat rám minden inger.

Örulten sokat tudnék írni, mennyi minden kapcsolódik még ehhez a problémámhoz, de a lényeg szerintem levehető.

Valaki aki hasonló helyzetben van, és esetleg segített neki valamilyen módszer?

16/L



2017. jan. 7. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fö baj, hogy tul sokat foglalkozol magaddal. Foglalkozz a feladataiddal, a családoddal, barátaiddal, hobbiddal, eredményeiddel! A 16 évesek 90%-a kétségbe esik magátol, mert nem az a tündérkirálynö akit 8 évesen megálmodott. Egyiknek sem jut eszébe, hogy az álom volt a hülye.
2017. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csupa hülyeséget írsz, úgy látszik rád ezek hatnak csak. Hímnemű normális embert nem zavarja, ha a nőneműnek kicsi a melle. A normális arc két fele bizony egyáltalán nem szimmetrikus, 200-300 évvel ezelőtt éppen ezért használtak a nők szépségflastromot, hogy aszimmetrikus legyen az arcuk. Bizony túlságosan sok időd van saját magaddal foglalkozni, ahelyett, hogy hasznos tevékenységeket végeznél.
2017. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgyan így vagyok, nyugodtan írhatsz privit.
2017. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el sportolni és ha már sportolsz, akkor egészségesebben élni. Szerintem megoldaná a problémáidat, jobb alakod lenne, szebb bőröd, energikusabb lennél, kiegyensúlyozottabb... Nem beszélve arról, hogy nyugodtabb a lelkiismereted, hogy már teszel érte valamit, (lehet ez a bajod?) lenne sikerélményed, kapnál dicséreteket, és a vége az lenne hogy elfogadnád magad, ami nem enyhítené a problémádat hanem konkrétan meg is szüntetné. De ez nem egyszerű, nem fog egyik napról a másikra menni és te tudod, hogy képes vagy-e rá...
2017. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fodrász + smink + sport + vitaminok

El fogsz kezdeni változni jó irányba.

Törj ki belőle mielőbb, emgem 22 éves koromig gyötört a kinézetem mert nem volt bátorságom változtatni rajta

2017. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!