Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felírtak nekem Rivotril -t...

Felírtak nekem Rivotril -t legerősebb. Vannak kockázatai? Vagy mellékhatások? PLS. NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés
Ha ideges vagyok, mennyit vehetek be belőle max?
2010. máj. 4. 19:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ismerősöm szedi, már egy ideje nem kéne neki, de nem tud róla leszokni, azt mondta az orvos, hogy élete végéig szednie kell már. Állítólag amikor először bevette, tizen valahány másodperc lett a reakcióideje! Kérdeztem tőle, hogy milyen ha nem veszi be, azt mondta, hogy egyszerűen nem képes akkor elaludni, és egy idő után rosszul is lesz. Meg valami olyasmit is magyarázott, hogy annyira komoly gyógyszer, hogy megmondták neki, hogyha ad belőle valakinek, akinek nincs felírva, akkor le is csukhatják érte. De amúgy azt mondta már nem is érzi a hatását, ha beveszi, de muszáj neki, sokszor próbált leállni róla, de sikertelenül.
2010. máj. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem ismerősöm szedte... tőle is azt hallottam, hogy egyrészt baromi erős (a "lónyugtató" szavat használta rá), és nála még mozgáskoordinációs problémákat is okozott..
2010. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Próbálj ki akármit, de ne a Rivotrilt. Függő leszel, egyre több kell, nem tudod abbahagyni. Sokszor a Rivotril be nem szedése okozta bizonytalanság hozza elő újra az alapbetegségedet. Én masszív Rivotril függő vagyok, ebbe is fogok beledögleni, de csak így bírom ki az életet...

Ne szedd!

2010. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!