Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valamiféle depresszió vagy...

Ez valamiféle depresszió vagy csak pillanatnyi elmezavar?

Figyelt kérdés

Egy ideje már haladok lefelé a lejtőn, esküszöm csak rossz dolgok történnek velem, próbálok a jóért tenni, vagy azt meglátni, de egyszerűen nem megy.

Egyre több bennem az agresszió, és ártatlan embereken töltöm ki, utána meg nyilván bánom, de adott pillanatban elszáll az agyam. Tudnék egész nap sírni es sajnálni magam, néha a semmiért vagyok szomorú. Gyengéd érzelmeim vannak olyan iránt aki iránt nem kéne, és nem is értem. Teljesen kétségbe vagyok esve mi van velem .



2017. jan. 14. 21:00
 1/2 jeverezi ***** válasza:

"Gyengéd érzelmeim vannak olyan iránt aki iránt nem kéne, és nem is értem."


szerelmes vagy :D

2017. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem feltétlen szerelem.. Ha egy jó ideje szar kedve van az embernek, és magányos utána ha már bárki is kedves vele annak nagyon "hálás" tud lenni. Mindenki szeretné , hogy törődjenek / foglalkozzanak vele.


Kérdező : ne haragudj, pontosan én sem tudhatom mi bajod lehet. Én is (mostanában egyre gyakrabban) érzek így.. Én sem értem mi történik velem. Nem mondom, hogy nem gondtalan az életem, de van, hogy minden különösebb ok nélkül felkötnék mindenkit ._.

Egyre gyakrabban fordulnak meg a fejemben olyan dolgok amiknek nem kéne még csak eszembe sem jutnia.

A te esetedben depresszióra gyanakszom. Olvass utána egy picit (tüneteit).. Pl : alvás zavar, gyakori levertség /lehangoltság, a hobbijaid iránt való érdeklődés elvesztése, önbizalomhiány, testsúly ingadozások.. Stb.

2017. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!