Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes pénzt...

Szerintetek érdemes pénzt adni a személyiségfejlesztő tréningekre? Ti hisztek benne?

Figyelt kérdés

Én például felnőttként is kicsit nem látványosan félénk,és határozatlan vagyok(a többségnek nem tűnik föl,ha el nem mondom,ezt is mondták,esetleg egy kötekedő társaságban) ill.nem vagyok vitatkozós típus.Amióta ismerem magam ilyen vagyok.Kicsit fogékony vagyok a manipulációra,de nem állandószerűen.

Ha elérek valami változást ,az ideig óráig tart.Ha a változásra koncentrálok,akkor ,meg más fontosabb dolgokról feledkezem meg.Például egész nap azon agyalok kinek mit mondjak,hogy szóljak vissza,ha véletlenül megsért,és ezzel a görcsöléssel vonzom be a negatív szitukat.Ezt megfigyeltem.

Eddig ingyenes terápiákon voltam,és a vége az lett:ilyen az alaptermészetem,ami miatt nehéz sokat kezdeni,és fogadjam el magam,mert mindig idegeskedni fogok ezen.



2017. jan. 16. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy JÓ pszichológus ezerszer többet ér. Ha már pénzt fordítasz a fejlődésedre, akkor inkább erre költs. A tréningek hatékonysága korlátozott: inkább olyanoknak való, akik terápiával már elértek egy bizonyos szintet és utána szeretnének tovább fejlődni.
2017. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tréningről van szó... Érdekelne engem is, de nem találtam a neten ilyet. Te honnan tájékozódtál? Írd meg kérlek, esetleg privátban...
2017. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként egy jó személyiségfejlesztő tréning nagy változásokat indíthat el az emberben. Én évekkel ezelőtt voltam egy ilyenen, és a mai napig eszembe jut, amikor bátorításra van szükségem. Szóval hasznos lehet, szerintem.
2017. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valaha a Darnel személyiségfejlesztő tréningen voltam, azóta sem bántam meg, megérte nekem és a többi vagy 300 akkori résztvevőnek vastagon, pedig bárkinek egy szó nélkül visszaadták volna a pénzét - de senkinek nem jutott utána ilyen eszébe.... Sajnos ma már nem igazán elérhető. Ha találsz valami Life Coach, stb. dolgot, beszélgess azokkal, akik már elvégezték. Így találhatsz olyat, ami neked segíthet szerintem.
2019. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is elvégeztem annak idején a Darnel tréninget, és én sem bántam meg. Sőt, még ma is erőt ad. A maiakat nem ismerem, bár az EOS érdekelne, de nagyon drága. Jó lenne valakit találni, aki elvégezte.
2019. febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!