Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a bajom? Étkezési zavar...

Mi a bajom? Étkezési zavar vagy önértékelési gondok vagy szimplán megőrültem? Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Kövér voltam és fogyókúrázni kezdtem, még mindig kövér vagyok, csak kevésbé, de mintha eltört volna bennem valami. Egyik pillanatról a másikra nekiállok mindent összeenni, aztán bűntudatom van és tornázom, mint egy eszelős. Egész nap csak az evés és a súlyom jár az eszembe, nem tudok a tanulásra koncentrálni, lemondom titokban a különóráim, h konditerembe mehessek, titkolózom, hazudozom, kidobom a kaját ahelyett hogy megenném, mindezek ellenére még mindig kövér vagyok és utálom magamat! Régen normális voltam, mi történt velem, mi velem a baj?:S Mit csináljak?:(
2009. márc. 22. 18:55
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nyugodj meg más is küzd ilyen problémákkal. A lényeg h túlzottan a súlyodra koncentrálsz. Tudom, hogy fura ilyet írni egy fogyókúrás fórumon de ne csak a súlyodhoz kösd a boldogságod! Főleg ha már sikerült fogynod. gondold végig mért voltál boldog régen még a fogyókúrázás meg a problémák előtt. Barát, barátnők család suli ilyesmi. Nem írtad hány éves vagy de szerintem mindenképp beszéld ezt meg valakivel a szűk környezetedben is. Család barátok. Ne hagyd hogy elhatalmasodjon rajtad! mert idővel csak rosszabb lesz.Remélem tudtam valamit segíteni. Sok sikert és kitartást kívánok!

2009. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Önértékelési zavar, nyilvánvaló. Nem tudsz megelégedni a kinézteddel, de egyenlőre hatásos ellenlépéseket sem tudtál tenni. Amit tudomásul kell ilyenkor venni, az a tény, hogy magadnak ÍGY nem jössz be. Egyenlőre nem találtad meg az utadat, ahogy képes leszel ezen változtatni. Ne ess pánikba! Ne gyűlöld Magad! Minden kisérleted egy TANULÁS és egy TANULSÁG. Ha egy módszer nem működik, keress egy másikat. Előbb-utóbb SIKERÜLNI fog. Ami történik veled, az egy ÚTKERESÉS. Ne zavarjon össze, ne bizonytalanítson el. Meg fogod találni az álom önmagadhoz vezető megoldást! Sok sikert! ui:Ne felejts el imádkozni!
2009. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!